Produkty

Otwornica bimetal Erbauer 51 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica bimetal Erbauer 51 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 213227

|
Za pomocą otwornicy wytniesz precyzyjne otwory i wgłębienia. Akcesorium uzupełniające do elektronarzędzi zostało wykonane z mocnej szybkotnącej stali, która nadaje mu trwałość i wpływa na wysoką jakość cięcia materiału. Produkt nadaje się doskonale do obróbki tworzywa sztucznego, drewna, płyt gipsowych, cienkiej stali czy drewna.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

9 cm

Waga brutto

0.14 kg

Szerokość opakowania

14 cm

Wysokość opakowania

5.5 cm

Średnica

51 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane; majsterkowanie

Przeznaczenie

drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium i cienka, miękka stal

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Informacje dodatkowe

głębokość cięcia: 38 mm

Nr referencyjny

HLE52857

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal szybkotnąca M3
Otwornica bimetal jest wykorzystywana podczas wielu prac remontowych, czynności montażowych czy majsterkowania. Znajdzie zastosowanie także podczas tworzenia kreatywnych dekoracji czy nietypowego wyposażenia wnętrz. Produkt jest przeznaczony do wycinania otworów o określonej średnicy. Dzięki mocnej szybkotnącej stali otwornica przebija obrabiany materiał, nie powodując jego rozwarstwienia. Możesz ją wykorzystać do pracy z cienką i miękką stalą, drewnem, tworzywem sztucznym, płytami gipsowymi czy drewnianymi. Akcesorium jest łatwe w montażu – po zamocowaniu go do trzpienia wiertarki możesz zacząć swoją pracę. Jeśli chcesz wykonać większe lub mniejsze otwory, skorzystaj z naszej oferty i wybierz interesujące Cię akcesorium.
Ocena
4 komentarze
10.02.2020
Otwornica fi 60 nie jest używana codziennie ale wywierciła już parę otworów w blachach i płytach meblowych bez straty jakości cięcia. Polecam
01.11.2019
Dla mnie porażka.Wyrzucone pieniądze w błoto. Cienkiej blachy nie potrafi przewiercić mimo, że mówi się na to wiertło bimetal,wiertło prowadzące tempe.Kiepska Chińszczyna.Musiałem pojechać do innego sklepu i kupiłem tańsze i lepsze!
Nadaję się do może płyty pilśniowej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli otwornica nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas pracy. Jednocześnie przypominamy, że w takich przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy również, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania.

10.01.2019
Marka sugeruje niemieckie pochodzenie produktu, jednak jakość raczej chińska.
Potrzebowałem wywiercić 4 otwory wentylacyjne fi=40 mm w drzwiach do łazienki i to wiercenie zajęło mi ok. trzech kwadransów. Więc albo moje drzwi łazienkowe były wykonane z pancernej dykty, albo ta otwornica jest słaba.
28.02.2018
Możliwość cięcia w różnych materiałach to duży atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Otwornice do drewna – wybór i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać otwornicę

Ocena i komentarz dla:

Otwornica bimetal Erbauer 51 mm