icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Kratki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kratki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Panel Awenta Escudo 100 mm inox

Panel Awenta Escudo 100 mm inox

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli nie podoba Ci się znajdująca się w Twojej kuchni kratka wentylacyjna, możesz ją wymienić! Na przykład na prezentowany tutaj panel, który doskonale sprawdza się w roli wykończenia systemu przepływu powietrza. Za jego pomocą udekorujesz wnętrze i wykończysz je w każdym szczególe. Sprawdź także pozostałe modele z tej serii – znajdziesz je w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Wyposażając kuchnię, zapewne pomyślałeś o każdym szczególe. Ale czy wiedziałeś, że do swojej wyjątkowej wizji wnętrza możesz dopasować także kratkę wentylacyjną? Element ten, tak ważny dla prawidłowego przepływu powietrza, również może być dekoracją przestrzeni. A to dzięki prezentowanemu panelowi. Wystarczy zamontować go u wylotu systemu, by cieszyć się zarówno jego doskonałą funkcjonalnością, jak i ciekawym wyglądem. Produkt wykonany jest z wytrzymałych i zarazem lekkich materiałów. Jest bardzo wygodny w montażu. W tym miejscu dostępny jest panel w kolorze inox, który doskonale współgra z wyposażeniem kuchennym. W szerokiej ofercie marketów sieci Castorama znajdziesz także inne odcienie z tej samej serii. Sprawdź koniecznie!

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     KolorInox
     MateriałTworzywo ABS
     Kod produktu5905033310391