Produkty

Paralizator na owady Bros 300 ml

Kliknij aby powiększyć

Paralizator na owady Bros 300 ml

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 630010

|
 • innowacyjny spray zamrażający
 • bezzapachowy
 • nie zawiera insektycydów
 • nie pozostawia plam na powierzchniach
 • można stosować w miejscach, w których przechowywana jest żywność
Prezentowany produkt to innowacyjny spray służący pozbywaniu się owadów. Działa za pomocą bardzo niskiej temperatury, która w natychmiastowy sposób neutralizuje i zabija karaluchy, pająki, muchy, oraz szerszenie. Preparat jest bezzapachowy i bezpieczny dla ludzi – można go stosować również w pomieszczeniach, w których przechowuje się żywność.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

5,7 x 5,7 x 23,5 cm

Długość opakowania

5.7 cm

Waga brutto

0.26 kg

Szerokość opakowania

5.7 cm

Wysokość opakowania

23.5 cm

Pojemność opakowania

0,3 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do zwalczania owadów biegających i latających (pająki, karaluchy, mrówki, pluskwy, muchy, larwy, komary, osy, mole)

Właściwości

działa za pomocą bardzo niskiej temperatury (ok. -45°C), która w sposób natychmiastowy neutralizuje owada, a po krótkiej chwili go uśmierca

Zawartość substancji aktywnej

brak

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Informacje dodatkowe

małe i lekkie owady mogą zostać odrzucone strumieniem sprayu zanim zostaną zamrożone, dlatego zaleca się opryskiwać je np. na szybie okna lub na ścianie

Nr referencyjny

1698
Masz problem z owadami, które pojawiają się w Twoim domu w dużej ilości? Poradzisz sobie z nimi, stosując prezentowany środek. Jest to innowacyjny preparat zamrażający. Irytujące pająki, karaluchy, mrówki czy muchy spryskane sprayem zostają sparaliżowane i nie rozprzestrzeniają się. Produkt działa za pomocą bardzo niskiej temperatury, która w sposób natychmiastowy neutralizuje wszelkie gatunki owadów. Z zachowaniem środków ostrożności może być stosowany również w pomieszczeniach, w których przechowywana jest żywność, dlatego przyda się w kuchni czy spiżarni. Preparat nie zawiera insektycydów oraz nie posiada zapachu i nie powoduje powstawania plam na powierzchniach. Sprawdź także szeroką ofertę odświeżaczy powietrza, którą znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama!
Ocena
1 komentarz
27.10.2019
Produkt używany zgodnie z instrukcją okazał się nieskuteczny. Producent zapewnia, że spray jest przeznaczony do zwalczania m.in. much. Kupiłem go w celu pozbycia się uciążliwych much w mieszkaniu. Niestety zużylem cały pojemnik, a muchy mają się świetnie. Środek nie robił na nich żadnego wrażenia. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę informację. Przykro nam, jeśli ten środek nie spełnił Pańskich oczekiwań i nie zadziałał na niechcianych lokatorów mieszkania. Zachęcamy do konsultacji tej kwestii z jednym z naszych doradców w sklepie, który dołoży wszelkich starań, aby pomóc Panu w skutecznym pozbyciu się insektów.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak zwalczyć rybiki cukrowe?

 • Ogród

  Jak pozbyć się moli ubraniowych?

 • Ogród

  Jak zwalczać wełnowce

Ocena i komentarz dla:

Paralizator na owady Bros 300 ml