icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Balkonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Balkonowe

Strzałka w prawo

Pelargonia Cherry Blossom 11 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pelargonia Cherry Blossom 11 cm
Strzałka w prawo
9,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pelargonia Cherry Blossom idealnie nadaje się do udekorowania tarasu i balkonu. Roślina potrzebuje słonecznego lub półcienistego stanowiska, osłoniętego od wiatru. Zadbaj też o żyzną i przepuszczalną glebę, żeby cieszyć się pięknymi kwiatami od kwietnia do października. Pelargonia jest dobrym wyborem dla początkującego ogrodnika.

  Cechy i zalety

  Pelargonia Cherry Blossom 11 cm posłuży Ci do udekorowania balkonu lub tarasu. Kilka sadzonek możesz umieścić w podłużnej donicy, będą wyglądały bardzo efektownie. Roślina dobrze zaprezentuje się też w wiszącym pojemniku. Pelargonię możesz również zasadzić na rabatach w ogrodzie. Roślina dobrze znosi wysoką temperaturę. Dzięki temu możesz ją sadzić na słonecznym stanowisku. Będzie też dobrze rosła w półcienistym miejscu. Zadbaj tylko o to, żeby stanowisko było osłonięte od silnego wiatru. Pelargonia Cherry Blossom potrzebuje przepuszczalnej, żyznej gleby. Roślina o wzniesionym pokroju będzie zdobiła przestrzeń kwiatami od kwietnia do października. Uprawa pelargonii nie sprawi Ci trudności. Możesz zdecydować się na nią, nawet jeśli nie masz doświadczenia w ogrodnictwie. Sprawdź też inne rośliny balkonowe i do ogrodu dostępne w naszej ofercie.

  • Tolerują wysoką temperaturę
  • Są łatwe w utrzymaniu
  • Doskonałe do kompozycji

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5063022077783