icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Balkonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Balkonowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Petunia Tea 13 cm
Strzałka w prawo

Petunia Tea 13 cm

8,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Petunia Tea sprawdzi się jako dekoracja balkonu. Atrakcyjnie zaprezentuje się zwłaszcza w szarej lub beżowej donicy. Roślinę wykorzystasz również na rabatach w ogrodzie. Petunia potrzebuje słonecznego, osłoniętego od wiatru stanowiska, najlepiej z rozproszonym światłem. Posadzona w takim miejscu będzie zdobić przestrzeń kolorowymi kwiatami od kwietnia aż do października.

  Cechy i zalety

  Petunia Tea 13 cm jest popularną rośliną balkonową. Będzie estetycznie prezentowała się w dużej grupie, ale możesz też wykorzystać mniejszą liczbę sadzonek w wiszącej donicy. Petunia posłuży Ci też do udekorowania rabat. Roślina jest nieskomplikowana w uprawie. Wystarczy, że zapewnisz jej optymalne stanowisko. Petunia potrzebuje słonecznego, lekko zacienionego stanowiska, najlepiej osłoniętego od wiatru. Będzie dobrze rosła w żyznej, próchniczej glebie. Petunia Tea ma zielone liście, a jej kwiaty występują w różnych wariantach kolorystycznych. Roślina charakteryzuje się płożącym pokrojem. Jej zaletą jest długi okres kwitnienia. Będziesz cieszyć Cię barwnymi kwiatami od kwietnia do października. W naszym asortymencie znajdziesz więcej wariantów roślin balkonowych i do ogrodu.

  • Piękne ozdobne kwiaty
  • Długi okres kwitnienia
  • Doskonały do kompozycji balkonowych

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5063022077745