Zobacz więcej Kwiaty balkonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Kwiaty balkonowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Petunia Tea 13 cm
Strzałka w prawo

Petunia Tea 13 cm

8,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Petunia Tea sprawdzi się jako dekoracja balkonu. Atrakcyjnie zaprezentuje się zwłaszcza w szarej lub beżowej donicy. Roślinę wykorzystasz również na rabatach w ogrodzie. Petunia potrzebuje słonecznego, osłoniętego od wiatru stanowiska, najlepiej z rozproszonym światłem. Posadzona w takim miejscu będzie zdobić przestrzeń kolorowymi kwiatami od kwietnia aż do października.

   Cechy i zalety

    Petunia Tea 13 cm jest popularną rośliną balkonową. Będzie estetycznie prezentowała się w dużej grupie, ale możesz też wykorzystać mniejszą liczbę sadzonek w wiszącej donicy. Petunia posłuży Ci też do udekorowania rabat. Roślina jest nieskomplikowana w uprawie. Wystarczy, że zapewnisz jej optymalne stanowisko. Petunia potrzebuje słonecznego, lekko zacienionego stanowiska, najlepiej osłoniętego od wiatru. Będzie dobrze rosła w żyznej, próchniczej glebie. Petunia Tea ma zielone liście, a jej kwiaty występują w różnych wariantach kolorystycznych. Roślina charakteryzuje się płożącym pokrojem. Jej zaletą jest długi okres kwitnienia. Będziesz cieszyć Cię barwnymi kwiatami od kwietnia do października. W naszym asortymencie znajdziesz więcej wariantów roślin balkonowych i do ogrodu.

    • Piękne ozdobne kwiaty
    • Długi okres kwitnienia
    • Doskonały do kompozycji balkonowych

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5063022077745