Zobacz więcej Pigmenty do betonu

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Pigmenty do betonu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pigment do betonu Primacol brąz czekoladowy 1 kg
Strzałka w prawo

Pigment do betonu Primacol brąz czekoladowy 1 kg

31,98
/ szt.
31,98
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pigment Primacol w kolorze czekoladowego brązu przeznaczony do barwienia zapraw, tynków, mas szpachlowych oraz do kolorowania betonu w masie. Przyjmuje on postać drobnoziarnistego proszku dosypywanego do mieszanki. Pigment zapewnia bardzo intensywny kolor, który odporny jest na mocne promienie słoneczne i wilgoć. Nie wpływa na wiązanie cementu, dzięki czemu jego wytrzymałość i trwałość pozostaje niezmieniona.

   Cechy i zalety

    Pigment Primacol w kolorze czekoladowego brązu przeznaczony do barwienia zapraw, tynków, mas szpachlowych oraz do kolorowania betonu w masie. Dostępny jest w postaci drobnoziarnistego proszku. Dosypuje się go do wcześniej przygotowanej zaprawy. Ponieważ ma bardzo dużą moc barwiącą jest bardzo wydajny. Już niewielka ilość dodana do zaprawy sprawia, że jej kolor staje się bardzo intensywny. Pigment jest bardzo odporny na blaknięcie. Dzięki temu nie traci swoich kolorów nawet przy długotrwałym, ostrym słońcu. Nie wypłukuje się pod wpływem niekorzystnych opadów atmosferycznych i nie wymaga malowania dla wzmocnienia koloru. Dzięki temu, że pigment nie wpływa na wiązanie cementu, jest on niezmiennie trwały i wytrzymały.

    • Zapewnia otrzymanie bardzo intensywnego koloru
    • Odporny jest na mocne promienie słoneczne i wilgoć
    • Nie wpływa na wiązanie cementu
    • Temperatura pracy zgodnie z barwionym produktem

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)1kg
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPrzechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi; nie jeść i nie pić podczas stosowania produktu; nie wdychać pyłu; nosić odpowiednią odzież ochronną i odpowiednie rękawice ochronne
    Typ pojemnikaTorba
    KolorCzekoladowy brąz
    Kod produktu5906725228192