Produkty

Płyn do elektrofumigatora dla dzieci Bros

Kliknij aby powiększyć

Płyn do elektrofumigatora dla dzieci Bros

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 623009

|
Płyn przeznaczony jest do współpracy z elektrofumigatorem, czyli urządzeniem przygotowanym do zabezpieczania pomieszczeń przed komarami i innymi insektami. Substancje odstraszające owady uwalniają się pod wpływem jego parowania – elektrofumigator podczas pracy nagrzewa się, umożliwiając ten proces. W ofercie znajdziesz też inne środki na komary.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3.5 cm

Waga brutto

0.09 kg

Szerokość opakowania

3.5 cm

Wysokość opakowania

16.4 cm

Pojemność opakowania

40 ml

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Właściwości

ochrona do 60 nocy, działa nawet przy otwartych oknach, dla dzieci od 1 roku życia

Wydajność

20 m2 (50 m3), 60 nocy przy stosowaniu 8 h na dobę, działa nawet przy otwartych okanch i włączonym świetle, optymalna wydajność uzyskuje się po 30 minut od włączenia

Zawartość substancji aktywnej

praletryna 1% (1 g / 100 g)

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora, urządzenie włączyć do gniazda tak, aby butelka znajdowała się w pozycji pionowej, płyn paruje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia

Nr referencyjny

454
Płyn do elektrofumigatora z pewnością zadowoli Cię swoim skutecznym i szybkim działaniem. Za jego pomocą będziesz bowiem mógł zabezpieczyć pomieszczenia w Twoim mieszkaniu przed komarami i innymi latającymi owadami. Produkt wydziela odstraszające insekty substancje, tworząc dla nich swoistą barierę – nie wlecą do Twojego mieszkania nawet jeśli będziesz miał otwarte okno i zapalone światło. Preparat uwalnia się poprzez parowanie – elektrofumigator po podłączeniu do prądu nagrzewa się i podgrzewa płyn. Produkt jest bezpieczny dla dzieci, dlatego z powodzeniem możesz go stosować w pokoju Twojej pociechy. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę artykułów odstraszających komary, spośród których wybierzesz rozwiązania odpowiadające Twoim potrzebom.
Ocena
1 komentarz
16.01.2018
Jeden ze środków, którym ufam, więc nie boję się używać w pokoju synka. Wszelkie popularne i rozprowadzane w marketach osiedlowych szczerze Waodradzam!!!
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się moli ubraniowych?

 • Ogród

  Jak się pozbyć przędziorka

 • Ogród

  Preparaty owadobójcze – kiedy po nie sięgnąć

Ocena i komentarz dla:

Płyn do elektrofumigatora dla dzieci Bros