Produkty

Polerka MacAllister 1200 W

Kliknij aby powiększyć

Polerka MacAllister 1200 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 202650

|
Do polerowania różnych powierzchni polecamy zastosowanie elektrycznej polerki. Urządzenie sprawdzi się podczas dbania o karoserię samochodu czy rozprowadzaniu wosku na drewnianych meblach. Polerka jest poręczna oraz posiada dwa uchwyty, które ułatwiają prowadzenie urządzenia podczas pracy. W naszej ofercie dostępne są również inne elektronarzędzia.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

46 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

13.5 cm

Waga brutto

4.125 kg

Średnica tarczy

180 mm

Długość kabla

3 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

obróbka różnego rodzaju powierzchni

Napięcie

220 - 240 V

Moc nominalna

1200 W

Prędkość obrotowa

1000 - 3300 obr./min

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

MSSP1200
Polerka to elektronarzędzie, które służy do polerowania różnych powierzchni. Korzystając z dostępnego tutaj urządzenia z łatwością zadbasz o lakier samochodowy – możesz wykorzystać produkt do rozprowadzania wosku. Polerka może również służyć do polerowania łodzi i innych lakierowanych powierzchni. Narzędzie znajdzie też zastosowanie w domu, na przykład podczas pielęgnacji drewnianych mebli, nakładaniu na nie wosków i past polerskich. Urządzenie jest wyposażone w tarcze z futrem polerskim, które świetnie rozprowadza różnego rodzaju preparaty. Dwa uchwyty ułatwiają precyzyjne prowadzenie polerki – jeden służy do trzymania narzędzia, a drugi do nadawania kierunku. Dzięki dwuręcznej obsłudze urządzenie nie obciąża tylko jednej ręki, co sprawia, że polerowanie za pomocą tego produktu nie powoduje szybkiego zmęczenia.
Ocena
4 komentarze
27.09.2018
Kupiłem polerkę już ponad 3 lata temu i codziennie poleruje powierzchnię w moim zakładzie brawo MacAllister!!! Piszę tą opinię ponieważ zazwyczaj piszemy opinie o tym co nam się nie podoba lub co nas zawiodło, a ja postanowiłem napisać kilka opinii o sprzęcie który jest dobry i na pierwszy rzut poszła polerka ZDECYDOWANIE POLECAM TEN MODEL!!!
07.03.2016
Polerkę kupiłem za sprawą ceny i ciekawością stestowania marki robionej pod sklep. Polerka zrobiła zarobkowo już koło 70-80 aut. W większosci 2-3 etapowe polerowanie, z gąbkami 150mm. Powiem szczerze, nie do zajechania. Brakuje jedynie stabilizacji obrotów ale podkręcam sobie je już z nawyku sam przy większym docisku. Generalnie bardzo gorąco polecam. Ps. Zachęcony zakupiłem też małą szlifierkę na tarczę 125mm i ona również świetnie daje sobie radę. Pozdrawiam
10.08.2015
Po raz kolejny muszę pochwalić MacAllister, robią dobry sprzęt za naprawdę niewielkie pieniądze. Ta polerka działa świetnie, a jest znacznie tańsza od konkurencji. Z tą cenę niczego lepszego nie znajdziesz
09.08.2015
Kupiłem do polerowania mebli. Bardzo ładnie wosk nakłada i nie trzeba się przy tym namachać. Woskuję regularnie, bo mam antyki. Wszystko działa, polecam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do szlifierek – w co warto się wyposażyć?

 • Wykończenie

  Narzędzia i akcesoria do hobbystycznej renowacji drewna

 • Narzędzia i artykuły

  Jak poprawnie używać polerki mechanicznej?

Ocena i komentarz dla:

Polerka MacAllister 1200 W