Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Polerki

Strzałka w prawo

Polerki

Podczas prac remontowych, renowacyjnych lub przy eksploatacji samochodu ważny jest efekt końcowy, czyli atrakcyjny wygląd. Taki nadaje odpowiednie narzędzie, jakim jest polerka.

Filtry

Polerki

Podczas prac remontowych, renowacyjnych lub przy eksploatacji samochodu ważny jest efekt końcowy, czyli atrakcyjny wygląd. Taki nadaje odpowiednie narzędzie, jakim jest polerka.

2 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Szlifierki i polerki

Wyświetlanie 2 z 2 produktów

Wielofunkcyjna polerka elektryczna

Podczas prac remontowych, renowacyjnych lub przy eksploatacji samochodu ważny jest efekt końcowy, czyli atrakcyjny wygląd. Taki nadaje odpowiednie narzędzie, jakim jest polerka. Jej wielofunkcyjność jest nieoceniona, dlatego też urządzenie sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym. Każde z dostępnych w naszej ofercie urządzeń cechuje się zróżnicowanymi parametrami, które decydują o przeznaczeniu przemysłowym lub domowym. Ponadto uniwersalne zastosowanie sprawia, że polerka elektryczna przyda się w wielu sytuacjach.

Budowa, akcesoria dodatkowe oraz powierzchnia polerująca zapewniają skuteczność oraz precyzję pracy. Narzędzie bez problemu schowasz w domowym warsztacie i użyjesz, gdy ponownie zajdzie taka potrzeba. Zadbaliśmy o to, abyś w jednym miejscu znalazł dla siebie odpowiedni model. Zgromadziliśmy także informacje, które nakierują Cię na prawidłowe użytkowanie oraz pomogą Ci dokonać dobrego wyboru przy zakupie. Od tej pory prace polerskie nie będą już stanowiły dla Ciebie problemu.

DO CZEGO POSŁUŻY CI POLERKA?

Pośród licznych akcesoriów oraz przenośnych elektronarzędzi, w Castoramie możesz zaopatrzyć się również w polerki. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje łatwość obsługi, dlatego też znajdą zastosowanie nie tylko podczas profesjonalnych prac budowlanych, ale także w trakcie drobnych napraw przeprowadzanych w przydomowym garażu. Proponujemy polerki przydatne do obróbki różnego rodzaju powierzchni, wymagających oszlifowania. Dostępne w tym dziale polerki pracują z dużą precyzją – przez co poddana obróbce powierzchnia będzie prezentować się bardzo estetycznie i atrakcyjnie.

Dzięki dużej mocy działania większość ze znajdujących się w tym dziale elektronarzędzi, pozwoli na wykonanie pracy szybko oraz wygodnie. Tutaj zaopatrzysz się w polerki, które zostały wyposażone w miękką rękojeść – dzięki czemu nawet wielogodzinna praca będzie dla Ciebie komfortowa. W ofercie posiadamy narzędzia posiadające kilkumetrowy kabel sieciowy, zapewniający dużą mobilność w trakcie polerowania. W Castoramie oprócz polerek uniwersalnych odszukasz również artykuły przeznaczone do polerowania samochodu.

CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE POLERKI?

Zanim dokonasz wyboru odpowiedniego urządzenia, zastanów się do czego ma Ci służyć. Na każdy model składają się inne dane techniczne, które warunkują jego działanie. Weź pod uwagę kilka zagadnień i określ, w jaki sposób będzie służyć Ci polerka samochodowa. Do wyboru masz model orbitalny, który podczas pracy porusza się po elipsie i wytwarza znacznie mniej ciepła. Z kolei wersja rotacyjna wykonuje ruch wokół własnej osi. Dzięki temu pozwala uzyskać niebywały efekt.

Kolejnym aspektem jest moc, którą dysponuje sprzęt. Oczywiście do długiej i efektywnej pracy potrzebuje jej odpowiednio dużo. Normą, która spełni te oczekiwania, jest moc w granicach 1000W. Na jakość i komfort pracy ma również wpływ waga urządzenia. Polerowanie jest czasochłonne, dlatego też ciężar dźwigany w dłoniach ma istotne znaczenie. Waga powinna być dostosowana do Twoich możliwości tak, byś nie odczuł nadmiernego zmęczenia po kilku minutach wykonywania czynności.

Przedostatnim czynnikiem decydującym jest prędkość. Najlepiej, aby urządzenie miało dość szeroki zakres wyboru obrotów. Ta opcja umożliwi Ci dopasowanie pracy urządzenia do rodzaju powierzchni. Na wybór ma także wpływ koszt, jaki niesie za sobą polerka samochodowa. Cena zależna jest od jakości narzędzia oraz dodatkowych funkcji. Warto jednak wiedzieć, że wszystkie wymienione cechy będą pozytywnie wpływały na precyzję i wygodę Twojej pracy.

ZADBAJ O SWOJE MEBLE I LAKIER SAMOCHODOWY

Polerka lakieru spełnia wiele przydatnych funkcji. Jeżeli samodzielnie wykonujesz prace renowacyjne i naprawcze w Twoim domu, bez wątpliwości przyda Ci się takie urządzenie. Drewno to wdzięczny materiał do obróbki i zanim będzie gotowy do użytkowania, musi przejść kilka etapów. Polerowanie nada ostatni szlif i elegancki połysk po malowaniu farbą lub lakierem. W ten sposób pozbędziesz się bezbarwnego i nieefektownego matu na komodzie, szafie lub posadzce.

Polerka Makita zadba również o to, aby lakier na Twoim samochodzie błyszczał jak nigdy dotąd. Dzięki niej pozbędziesz się drobnych zarysowań oraz zgrubień. Zlikwidujesz zacieki i pozostałości po piaszczystych przeprawach. Dalsza pielęgnacja lakieru będzie o wiele łatwiejsza. Po pracy Twoje auto zyska zupełnie inny wygląd niż przedtem.

POLERKA LAKIERU – JAK Z NIEJ KORZYSTAĆ?

Polerki samochodowe tak jak inne urządzenia elektryczne mają określone zasady bezpiecznego użytkowania. Zapoznając się z nimi, zagwarantujesz sobie komfort korzystania oraz wysoką jakość wykonanej renowacji. Przed rozpoczęciem pracy solidnie zamocuj tarczę. Sprawdź, czy trwale jest umieszczona na polerce. W ten sposób unikniesz zsunięcia się tego elementu. Co prawda materiał nie jest tak ostry, jak w przypadku szlifierki, ale poluzowanie tarczy może spowodować uszczerbek na lakierze lub drewnianej desce.

Aby uzyskać najlepszy efekt, dobierz także pastę polerską, którą znajdziesz w naszej ofercie. Nałóż jej niewielką ilość na tarczę. Pracę zacznij od niskich obrotów tak, by przyzwyczaić rękę do kontroli nad urządzeniem. Zapoznaj się także z instrukcją, w której opisany jest sposób wykonywania ruchów.