Produkty

Półki łazienkowe na przyssawki – kiedy mogą się przydać?

Półki łazienkowe na przyssawki – kiedy mogą się przydać?

Przechowywanie kosmetyków w łazience powinno być dobrze rozplanowane. To ułatwi sprzątanie łazienki i pozwoli uniknąć każdorazowego szukania potrzebnych w danej chwili akcesoriów. Aby wszystko mieć pod ręką, możemy zastosować łatwe i szybkie rozwiązanie, montując półki łazienkowe na przyssawki. Kiedy te podręczne półki mogą nam się przydać?

półki do łazienki na przyssawkiPomysł na zagospodarowanie kątów w łazience

Jeśli będziemy potrzebowali dodatkowego miejsca na środki czystości, możemy wykorzystać niezagospodarowany kąt w łazience. Półki możemy zamontować na każdej wysokości do płytek ceramicznych lub szklanych powierzchni, dzięki czemu dopasujemy przenośne meble do swoich potrzeb. Nie musimy się martwić, że element zniszczy podłoże podczas demontażu, ponieważ półki przytwierdza się w sposób bezinwazyjny – do ich montażu nie trzeba używać wkrętów, gwoździ ani innych mechanicznych mocowań. Narożna konstrukcja umożliwia funkcjonalne wykorzystanie wąskiego miejsca w rogu pomieszczenia.

Półka na kosmetyki pod prysznic

Butelki poustawiane w zasięgu ręki sprawią, że kąpiel pod prysznicem będzie bardziej komfortowa – nie musimy schylać się po kosmetyki i przybory kąpielowe. Metalowy koszyczek powinien mieć odpowiednie zabezpieczenie przed wilgocią, aby nie ulegał korozji. Półki pod prysznic mogą być też wykonane z plastiku lub szkła. Warto upewnić się podczas zakupu, czy element można przytwierdzać do powierzchni bezpośrednio narażonej na wilgoć, aby od niej nie odpadła pod wpływem wody.

Dodatkowy regał, kiedy odwiedzają nas goście

Półkę na przyssawki można mocować do ściany wielokrotnie. Jej montaż to świetne rozwiązanie, gdy brakuje nam regału na kosmetyki dla gości. Wtedy montujemy półkę do ściany w kilka sekund i rozwiązanie gotowe – goście mogą wygodnie poukładać potrzebne akcesoria. Gdy nie będzie już potrzebna, łatwo ją przeniesiemy do innego pomieszczenia, np. do pralni, gdzie może nam służyć do przechowywania drobnych akcesoriów do porządkowania.

Półka na dziecięce kosmetyki i zabawki narożna półka na przyssawki

Koszyczki i półki, które posiadają przyssawki sprawdzą się dobrze jako przegródki na dziecięce zabawki i kosmetyki. Możemy zainstalować je nisko nad wanną, aby dziecko miało łatwy dostęp do kąpielowych zabawek. Lub odwrotnie – gdy nie chcemy, aby malec dosięgał kosmetyków, zamontujmy półkę poza zasięgiem jego dłoni.

Porządek w szafce i szufladzie

Koszyki na przyssawki możemy zamontować też w środku regałów łazienkowych, np. do wewnętrznej strony ich drzwiczek. Pozwolą łatwo uporządkować przybory kosmetyczne, takie jak szczotki i pędzle do makijażu. Jeśli zastosujemy je w szufladach, łatwo wyszukamy mniejsze elementy, takie jak tusz do rzęs czy maszynka do golenia, i zapanujemy nad bałaganem.

Półki na przyssawki są proste do zamontowania, zapewniają dodatkowe miejsca i są dostępne w wielu rozmiarach, więc łatwo wybierzemy coś dla siebie.

Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Najnowsze rodzaje stojaków na ręczniki – przegląd

Najnowsze rodzaje stojaków na ręczniki – przegląd
W każdej łazience niezbędne jest zagospodarowanie miejsca na ręczniki. Dzięki zastosowaniu odpowiednich akcesoriów nie będą one zaburzały estet...
Czytaj więcej

Haczyki, uchwyty i wieszaki w dekoracji

Haczyki, uchwyty i wieszaki w dekoracji
Haki, haczyki, wieszaki i rozmaite uchwyty to detale, które w większości wnętrz odgrywają istotną rolę. Pomagają nam uporządkować przestrzeń i uczynić...
Czytaj więcej

W co warto wyposażyć łazienkę?

W co warto wyposażyć łazienkę?
Urządzając łazienkę, nie możemy zapominać o tym, że jej wyposażenie nie ogranicza się jedynie do montażu lustra i urządzeń sanitarnych. Nasza łazienka...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Półki łazienkowe na przyssawki – kiedy mogą się przydać?