Produkty

Pompa napowierzchniowa Malec pompy.pl QB60

Kliknij aby powiększyć

Pompa napowierzchniowa Malec pompy.pl QB60

Marka: Malec pompy.pl

Marka: Malec pompy.pl

Kod: 621482

|
Pompa napowierzchniowa QB60 to praktyczny sprzęt, który pozwala na dostarczenie wody użytkowej do gospodarstwa domowego oraz jest bardzo przydatny na działce lub w ogrodzie, gdzie może być wykorzystany podczas podlewania roślin i trawnika. Pompa jest prosta w obsłudze oraz lekka, co ułatwia jej transport i przenoszenie. Urządzenie posiada wbudowany termiczny wyłącznik, który zapobiega przegrzaniu, chroniąc pompę przed uszkodzeniem.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

18 x 29 x 16 cm

Długość opakowania

16 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

29 cm

Waga brutto

5.4 kg

Rozmiar przyłączy

1" x 1"

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

współpraca z małymi zestawami hydroforowymi, nawadnianie ogrodów, zwiększanie niskiego ciśnienia wody pochodzącej z sieci wodociągowej

Napięcie

230 V

Maksymalna głębokość zasysania wody

7 m

Wydajność

1920 l/h

Maksymalne ciśnienie

3 bar

Moc maksymalna

370 W

Maksymalna wysokość podnoszenia wody

30 m

Parametry indywidualne

Marka

Malec pompy.pl

Nr referencyjny

QB_60_230V
Pompa napowierzchniowa QB60 to urządzenie, dzięki któremu szybko i sprawnie zaopatrzysz swój dom w wodę pochodzącą ze studni. Pompa została wzbogacona w system, który likwiduje problemy z uruchomieniem po długim okresie nie korzystania z urządzenia. Pompa ma niewielkie rozmiary, co pozwala na jej łatwe zamontowanie, oszczędzając tym samym przestrzeń — dlatego może być stosowana przez właścicieli małych domków letniskowych i działek. Dzięki solidnemu wykonaniu i wyprodukowaniu z wysokiej jakości materiałów, sprzęt wyróżnia się niezawodnym działaniem przez długi czas. Pompa z powodzeniem może być wykorzystana w nawadnianiu ogrodów oraz jako urządzenie do zwiększania ciśnienia wody pochodzącej z przydomowej sieci wodociągowej. Pompa jest prosta w obsłudze oraz posiada oszczędny silnik, co wpływa na niskie koszty jej eksploatacji.
Ocena
1 komentarz
24.08.2018
Nie polecam tej pompy... Zakupiłem pompę plus odpowiedni wąż z sitkiem i zaworem zwrotnym...Pracownicy Castoramy sprzedali tą pompę jako do wody brudnej...w specyfikacji na stronie internetowej też jest opis,iż można czerpać wodę ze studni. Po użyciu pompy dwukrotnie trzeci raz już nie zadziałała...Reklamacji nie uwzględniono z powodów odnalezienia drobinek brudu i odpisano ,że jest to wina użytkownika ponieważ pompa przeznaczona jest do wody czystej...czekam na zakończenie reklamacji i będę żądać zwrotu gotówki od castoramy za wprowadzenie w błąd przy sprzedaży ...NIE POLECAM!!!!
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Pompy nawadniające do ogrodu – wybór i zastosowanie

 • Ogród

  Pompa zasysająca czy głębinowa – co wybrać?

 • Pompy napowierzchniowe

  Studnia w ogrodzie

Ocena i komentarz dla:

Pompa napowierzchniowa Malec pompy.pl QB60