Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poręcz motyw gładki 40 x 5 mm dł. 2 m

Poręcz motyw gładki 40 x 5 mm dł. 2 m

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Poręcz przeznaczona jest do zamocowania przy schodach, gdyż zapewnia poczucie bezpieczeństwa w czasie przemierzania stopni. Instalowana jest też często przy balkonach oraz tarasach, więc z powodzeniem dostosujesz ją do własnych potrzeb. Cechuje się metalicznym kolorem, dlatego w łatwy sposób skompletujesz ją z elementami utrzymanymi w podobnej barwie.

   Cechy i zalety

    Poręcz przydaje się w czasie prac wykończeniowych – przeznaczona jest do zamocowania przy schodach, gdzie zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas pokonywania stopni. Możesz zastosować ją też podczas wykonywania barierki balkonowej lub tarasowej, więc produkt z powodzeniem dostosujesz go własnych potrzeb. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego zachowa swój pierwotny kształt przez długi czas. Poręcz posiada atrakcyjne wykończenie, wobec czego korzystnie wpłynie na wygląd Twojego otoczenia. Możesz zainstalować ją samodzielnie lub wynająć specjalistę, jeśli nie posiadasz doświadczenia w tego typu zadaniach. Proponujemy również inne rodzaje tego produktu, więc wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Możliwość cięcia według własnych potrzeb

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711272642