icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat Agrecol Silcol 50 ml

Preparat Agrecol Silcol 50 ml

39,98
/ szt.
799,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Preparat Agrecol Silcol to środek ochrony roślin, który swoje zastosowanie znajduje w zwalczaniu szkodników. Możesz go stosować do ochrony drzew owocowych ziarnkowych i pestkowych, roślin jagodowych, roślin warzywnych oraz ozdobnych. Substancja z grupy związków silikonowych działa natychmiast po jej zastosowaniu. W ofercie naszego sklepu dostępne są inne środki ochrony roślin.

  Cechy i zalety

  Substancja z grupy związków silikonowych jest niezwykle silna. Dzięki temu preparat Agrecol Silcol 50 ml jest niezawodnym środkiem ochrony roślin. Doskonale zwalcza szkodniki, które opanowały drzewa owocowe ziarnkowe i pestkowe, rośliny jagodowe, rośliny warzywne oraz rośliny ozdobne. Preparat Agrecol Silicol działa mechanicznie na szkodnika. Dzięki temu już w kilka chwil po zastosowaniu szkodnik zostaje unicestwiony. Produkt przeznaczony jest do rozcieńczenia w wodzie. Dzięki temu jest bardziej ekonomiczny niż inne preparaty dostępne na rynku. Dodatkowym atutem jest długa data przydatności. Produkt możesz przechowywać przez długi czasu i nie straci on swoich cennych właściwości. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę produktów, które służą ochronie roślin.

  • Działanie echaniczne na szkodnika

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaAgrecol
  Szerokość produktu50mm
  Wysokość pojemnika126mm
  Pojemność50ml
  Dawkowanie15-20 ml na 10 l wody; 0,50-0,75 l/10 m2
  Kod produktu5902341003977