Produkty

Preparat na mrówki Mrowkotox 100 g

Kliknij aby powiększyć

Preparat na mrówki Mrowkotox 100 g

Kod: 633408

|
 • łatwe stosowanie
 • szybkie i pewne działanie
 • skuteczna likwidacja gniazd
Preparat na mrówki Mrowkotox to skuteczny i szybki sposób na pozbycie się mrówek z pomieszczeń lub otoczenia domu. Występuje w postaci łatwo rozpuszczalnego w wodzie granulatu. Cechuje się długim działaniem – jedno użycie pozwala Ci zapomnieć o niechcianych owadach na nawet 3 miesiące. Likwiduje nie tylko pojedyncze osobniki, ale i całe gniazda.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

21 x 12,5 x 4 cm

Długość opakowania

4 cm

Waga brutto

0.11 kg

Szerokość opakowania

12.5 cm

Wysokość opakowania

21 cm

Pojemność opakowania

100 g

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

stosowac w miejscach przebywania i na ścieżkach przemieszczania się mrówek

Właściwości

biobójcze

Wydajność

20g/m2

Zawartość substancji aktywnej

Acetamipryd - 2g/kg

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu

Gwarancja

3 lata

Informacje dodatkowe

preparat owadobójczy w postaci mikrogranulatu do zwalczania mrówek faraona oraz wszelkich innych gatunków mrówek

Nr referencyjny

916
Choć mrówki to owady pożyteczne, w zbyt dużej liczbie mogą skutecznie uprzykrzyć Ci życie – między innymi niszcząc korzenie roślin i elewacje budynków. Sięgnij wtedy po skuteczny preparat na mrówki Mrowkotox 100 g. Występuje w formie bezzapachowego granulatu. Można go rozsypywać lub rozpuścić w wodzie, a otrzymanym roztworem polewać ścieżki przemieszczania się owadów. Produkt z łatwością likwiduje pojedyncze osobniki, a także całe gniazda. Działa również na mrówki faraona. Bez obaw można używać go na drewnie, ceramice, betonie i gruncie, co czyni z niego niezwykle uniwersalne rozwiązanie. Preparat na mrówki Mrowkotox nadaje się do użytkowania wewnątrz i na zewnątrz. To produkt biobójczy – w trakcie stosowania zachowaj wszelkie środki ostrożności.
Ocena
1 komentarz
11.06.2020
Preparat zabił mrówki, które nim bezpośrednio posypałem (otwarte gniazdo pod płytą betonową), ale niestety nie likwiduje gniazd. W innym miejscu posypane wejście do gniazda i tylko go omijają a jak rozkopałem łopatą następnego dnia, to pełno mrówek.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą z działu Ogród, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy i podpowie, co należy zrobić, by rozwiązać opisane kwestie. Numery kontaktowe do wszystkich sklepów Castorama można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy serdecznie do kontaktu.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak zwalczać nornice?

 • Ogród

  Pleśń w doniczce – co z tym zrobić

 • Ogród

  Jak pozbyć się skórnika słonińca?

Ocena i komentarz dla:

Preparat na mrówki Mrowkotox 100 g