Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat owadobójczy Argecol Bixam Karmnik żel
Strzałka w prawo

Preparat owadobójczy Argecol Bixam Karmnik żel

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tu preparat owadobójczy zastosujesz zarówno w swoim domu, jak i w ogrodzie w celu pozbycia się mrówek. Ma on postać pułapki wypełnionej żelem, która zwabia owady. Przenoszą one żal z pułapki do gniazda, co powoduje tym samym wyginięcie całej kolonii. Zastosowanie produktu sprawi, że owady nie będą Cię niepokoić.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tu środek owadobójczy zastosujesz wszędzie tam, gdzie pojawiają się mrówki. Możesz z powodzeniem użyć go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Produkt ma formę pułapki, która jest wypełniona owadobójczym żelem. Preparat wabi mrówki, które wchodzą do niego, a następnie przenoszą żel do gniazda, co powoduje wyginięcie całej kolonii. Dzięki temu preparat jest skuteczny i pozwoli Ci na dokładne pozbycie się wszystkich insektów. Dodatkowym atutem jest wygoda stosowania, pudełko z pułapką wystarczy ustawić w dowolnym miejscu i odczekać, aż środek zacznie działać. Jego zastosowanie nie wymaga od Ciebie prowadzenia żadnych oprysków czy innych tego typu czynności. W efekcie zapewnisz sobie poczucie komfortu w swoim domu, a mrówki nie będą chodzić po Twoim mieszkaniu.

    • Produkt zawiera gotowa przynętę znajdującą się w ochronnym pudełku
    • Preparat niszczy cała kolonię
    • Łatwy do zastosowania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŻel owadobójczy
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Waga produktu10g
    Kod produktu5902341009221