icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Na szkodniki

Strzałka w prawo

Środki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat owadobójczy Argecol na osy i szerszenie 750 ml

Preparat owadobójczy Argecol na osy i szerszenie 750 ml

49,98
/ szt.
66,64
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępny tu preparat owadobójczy zapewni Ci ochronę przed szerszeniami oraz osami. Zastosujesz go w interwencyjny sposób, gdy owady pojawią się w pobliżu. Środek ma postać aerozolu zamkniętego w poręcznym opakowaniu, które umożliwia aplikację produktu nawet ze znacznej odległości. Pozwoli Ci to odstraszyć owady z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

  Cechy i zalety

  Preparat owadobójczy, dzięki któremu pozbędziesz się os oraz szerszeni będzie Ci niezwykle potrzeby nie tylko w trakcie grillowania na świeżym powietrzu, ale też w trakcie letniego wypoczynku w domu. Z powodzeniem możesz go zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Posłużysz się nim w interwencyjny sposób, aby pozbyć się owadów, które mogą Cię w bolesny sposób ukąsić. Preparat ma postać aerozolu i znajduje się w poręcznym opakowaniu, które umożliwia jego aplikację nawet ze znacznej odległości. Dzięki temu unikniesz ryzyka kontaktu z owadem i pozbędziesz się go w możliwie bezpieczny sposób. Stosując tego rodzaju produkty w swoim gospodarstwie domowym, zapewnisz sobie komfort oraz większe poczucie bezpieczeństwa.

  • Preparat likwiduje gniazda os i szerszeni
  • Działa natychmiastowo
  • Opakowanie pod ciśnieniem pozwala rozpylić preparat z dużej odległości

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
  Objętość0.75L
  Kod produktu5902341009368