Produkty

Profil Budmat C75 3 m

Kliknij aby powiększyć

Profil Budmat C75 3 m

Marka: Budmat

Marka: Budmat

Kod: 901871

|
 • oszczędność powierzchni wewnątrz budynku
 • szybkość montażu i demontażu konstrukcji
 • lekkość konstrukcji nie odciąża stropu w trakcie montażu
Profil pionowy C75 jest częścią konstrukcyjną stelaża ścianek działowych, do którego mocuje się płyty gipsowo-kartonowe. Stanowi uzupełnienie profili stalowych poziomych typu U, które są mocowane do powierzchni stropu i podłogi. Trwały produkt otrzymano ze stalowej blachy pokrytej warstwą niekorodującej cyny, która zapewnia dodatkową ochronę przed niszczącym działaniem gipsu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość elementu

3 m

Długość opakowania

300 cm

Wysokość opakowania

4 cm

Szerokość opakowania

7.5 cm

Waga brutto

1.57 kg

Grubość blachy

0,5 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Typ przekroju

C

Marka

Budmat

Informacje dodatkowe

szer. 75 mm

Nr referencyjny

25SCBUCW0755030E

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

ocynk

Materiał wykonania

blacha stalowa
Ściany z płyt gipsowo-kartonowych są wygodnymi konstrukcjami, które pomogą zmienić aranżację pomieszczeń w twoim mieszkaniu lub domu. Stawia się je szybko i sprawnie – do wykonania stelaża potrzebne są przede wszystkim specjalne profile i płyty gipsowo-kartonowe, w skrócie znane jako G-K. Profil pionowy C75 jest elementem stelaża do zamocowania takich płyt. Stanowi on uzupełnienie elementów profili stalowych poziomych typu U, które przytwierdzane są do powierzchni stropu i podłogi. Ścianki szkieletowe na profilach montuje się bez udziału tak zwanych prac mokrych. Po zamocowaniu płyt, które tworzą gładką powierzchnię, możesz je od razu po zagruntowaniu pokryć farbą, wytapetować lub wyłożyć płytkami. Dodatkową cechą ścianki działowej z profili jest to, że można ją łatwo zdemontować.
Ocena
2 komentarze
17.11.2015
U nas majster sam zaproponował, żebyśmy kupili te. Mówił, że wygodnie mu się z nimi pracuje, a my nie dostaniemy po kieszeni. Postawił ściankę skasował nas niewiele, więc nas zadowala!
11.11.2015
Witam. uwaga na te profile bo się strasznie gną i są bardzo płytkie. podczas wkręcania wkrętów wyginają się i nie chcą łapać wkrętów. a na łączeniu płyt trzeba bardzo blisko krawędzi płyty wkręcać bo nie łapie a od stronu luźniej często trzeba docisnąć profil ręką od wewnątrz by cokolwiek wkręt złapał. profil jest zrobiony z blachy 5 z perforacją która daje wrażenie blachy szóstki. blacha z której są zrobione te profile jest bardzo miękka. ściana nie jest stabilna w efekcie końcowym przez "gibkość" profili. ODRADZAM !!!!
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Dom modułowy na lata – czy to możliwe?

 • Budowa

  Jak ukryć widoczne elementy instalacji?

 • Budowa

  Narzędzia i akcesoria do zabudowy z płyt g-k

Ocena i komentarz dla:

Profil Budmat C75 3 m