Zobacz więcej Profile ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Profile ścienne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil Budmat C75 3 m
Strzałka w prawo

Profil Budmat C75 3 m

37,78
/ szt.
12,59
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil pionowy C75 jest częścią konstrukcyjną stelaża ścianek działowych, do którego mocuje się płyty gipsowo-kartonowe. Stanowi uzupełnienie profili stalowych poziomych typu U, które są mocowane do powierzchni stropu i podłogi. Trwały produkt otrzymano ze stalowej blachy pokrytej warstwą niekorodującej cyny, która zapewnia dodatkową ochronę przed niszczącym działaniem gipsu.

   Cechy i zalety

    Ściany z płyt gipsowo-kartonowych są wygodnymi konstrukcjami, które pomogą zmienić aranżację pomieszczeń w twoim mieszkaniu lub domu. Stawia się je szybko i sprawnie – do wykonania stelaża potrzebne są przede wszystkim specjalne profile i płyty gipsowo-kartonowe, w skrócie znane jako G-K. Profil pionowy C75 jest elementem stelaża do zamocowania takich płyt. Stanowi on uzupełnienie elementów profili stalowych poziomych typu U, które przytwierdzane są do powierzchni stropu i podłogi. Ścianki szkieletowe na profilach montuje się bez udziału tak zwanych prac mokrych. Po zamocowaniu płyt, które tworzą gładką powierzchnię, możesz je od razu po zagruntowaniu pokryć farbą, wytapetować lub wyłożyć płytkami. Dodatkową cechą ścianki działowej z profili jest to, że można ją łatwo zdemontować.

    • Oszczędność powierzchni wewnątrz budynku
    • Szybkość montażu i demontażu konstrukcji
    • Lekkość konstrukcji nie odciąża stropu w trakcie montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3m
    MateriałStal
    Kolorocynk
    MarkaBudmat
    Szerokość produktu75mm
    Grubość arkusza materiału0.5mm
    Przeznaczeniebudownictwo
    Kod produktu5907738940040