Zobacz więcej Profile sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Profile sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil sufitowy Budmat CD60 0,5 mm 2,6 m
Strzałka w prawo

Profil sufitowy Budmat CD60 0,5 mm 2,6 m

9,28
/ szt.
3,57
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil znajduje zastosowanie w konstrukcji kratownic podtrzymujących okładzinę z płyt gipsowo-kartonowych, stanowiących wypełnienie sufitu podwieszanego. Blacha ocynkowana, z której został wykonany, charakteryzuje się trwałością oraz odpornością na wilgoć, przez co kratownica z profili Budmat jest odpowiednią konstrukcją także do takich pomieszczeń, jak kuchnia i łazienka.

   Cechy i zalety

    Profil jest elementem kratownicy podtrzymującej okładzinę z płyt kartonowo-gipsowych, które są wypełnieniem sufitu podwieszanego. Stalowe profile charakteryzują się trwałością i niezawodnością konstrukcji, a warstwa cynku na powierzchni chroni przed szkodliwym działaniem wilgoci. Dzięki temu możliwe jest zamocowanie sufitu podwieszanego w takich pomieszczeniach, jak łazienka czy kuchnia, gdzie para wodna utrzymująca się w powietrzu jest zjawiskiem codziennym. Sufit podwieszany daje duże możliwości kształtowania przestrzeni, a że profile mogą służyć również do budowy ścian ukośnych, aranżacja wnętrza zależeć będzie od Twojej pomysłowości. Profile jako elementy kratownicy mają również walor dekoracyjny, a pomieszczenia, w których zostaną wykorzystane, zyskają nowoczesny wygląd.

    • Szybkość montażu i demontażu
    • Dobre właściwości akustyczne oraz ognioodporne
    • Tworzenie niepowtarzalnych form konstrukcji sufitowej
    • Łatwe rozprowadzenie instalacji wentylacyjnej, elektrycznej

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2.6m
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałStal
    Kod produktu5907595734028