Zobacz więcej Profile meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Profile meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil H PCV 2 m biały

Profil H PCV 2 m biały

7,38
/ szt.
3,69
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil meblowy typu H to produkt, który znajdzie zastosowanie podczas urządzania Twojego mieszkania lub biura. Dzięki niemu trwale połączysz oraz zakryjesz miejsce styku płyt meblowych składających się np. na konstrukcję szafy lub innego mebla. W rezultacie tak wykończone meble będą nie tylko solidne, ale także zyskają elegancki wygląd.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tu produkt to profil meblowy typu H. Zastosujesz go podczas urządzania swojego biura lub mieszkania i posłuży Ci do trwałego połączenia oraz zakrycia miejsca, w którym stykają się np. dwie płyty meblowe. W ten sposób konstrukcja szafy lub innego mebla stanie się solidna. Cechą charakterystyczną profilu jest bowiem wytrzymałość. Został on wykonany z PCV co sprawia, że możesz być pewny długoletniego użytkowania tak wykończonych mebli. Dodatkowo zastosowanie produktu ma nie tylko wymiar praktyczny, ale też estetyczny. Zakryte miejsca styku prezentują się znacznie bardziej elegancko, co z pewnością wpłynie na charakter całej aranżacji. Profil ma biały kolor i najlepiej będzie prezentował się w zestawieniu z meblami utrzymanymi w tej samej tonacji.

    • Trwałe łączenie tylnych ścian korpusu
    • Wytrzymały materiał PCV

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuListwa wykończeniowa
    Długość produktu2000mm
    KolorBiały
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5907467524573