Zobacz więcej Profile meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Profile meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil H Salag brązowy PCV 2 m
Strzałka w prawo

Profil H Salag brązowy PCV 2 m

7,38
/ szt.
3,69
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil brązowy to praktyczny, a zarazem ozdobny produkt, którym zabezpieczysz krawędzie mebli. Zarówno tych domowych, jak i innych, na przykład w biurze lub lokalu użytkowym. Detal jest wytrzymały, możesz być pewny, że skutecznie ochroni wybraną powierzchnię przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Utrzymany jest w brązowej kolorystyce.

   Cechy i zalety

    Profil brązowy to element wykończeniowy, który przeznaczony jest do przytwierdzenia na ostrych krawędziach mebli. Sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również innych o charakterze użytkowym, na przykład w biurze. Dzięki jego zastosowaniu skutecznie zabezpieczysz te newralgiczne miejsca przed ewentualną wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Profil jest bardzo wytrzymały, został wykonany z PCV, dlatego możesz być pewny, że nie ulegnie uszkodzeniu czy przetarciu mimo długiego i częstego użytkowania. Dodatkowo produkt cechuje się także znaczną estetyką. Dzięki niemu meble będą prezentowały się bardziej efektownie. Jeśli zestawisz go kolorystycznie z otoczeniem, cała aranżacja będzie kompletna i atrakcyjna. Element jest w kolorze brązowym.

    • Trwałe łączenie tylnych ścian korpusu
    • Wytrzymały materiał PCV

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuListwa wykończeniowa
    Długość produktu2000mm
    KolorBrązowy
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5907467524597