Zobacz więcej Profile meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Profile meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil meblowy Salag 18 mm x 2,60 m beżowy

Profil meblowy Salag 18 mm x 2,60 m beżowy

7,68
/ szt.
2,95
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tu profil meblowy to produkt, dzięki któremu wykończysz krawędzie mebli. W rezultacie miejsca te zostaną skutecznie zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią, a Ty będziesz mógł się cieszyć doskonałym wyglądem mebli przez bardzo długi czas. Profil ma beżowy kolor, który będzie idealnym dopełnieniem mebli utrzymanych w podobnej stylistyce.

   Cechy i zalety

    Profil meblowy to materiał wykończeniowy, który znajdzie zastosowanie podczas urządzania Twojego mieszkania lub biura. Posłuży Ci do zabezpieczenia krawędzi mebli w celu ochrony tych elementów przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Cechą charakterystyczną produktu jest wytrzymałość. Profil został wykonany z PCV dlatego możesz być pewny, że takie zabezpieczenie posłuży Ci w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. Zastosowanie produktu ma nie tylko wymiar praktyczny, ale także dekoracyjny. Profil cechuje się bowiem atrakcyjnym, ale stonowanym wzornictwem. Jego beżowy kolor będzie się dobrze komponował z meblami utrzymanymi w podobnej kolorystyce. Dzięki niemu stworzysz kompletną i estetyczną aranżację, która nada charakter całemu pomieszczeniu.

    • Estetyczne wykończenie blatów i mebli
    • Prosty montaż
    • Chroni przed uszkodzeniami

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuListwa wykończeniowa
    Długość produktu2600mm
    KolorBeżowy
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5907467523989