Zobacz więcej Profile meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Profile meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil meblowy Salag 18 mm x 2,60 m ciemny brąz

Profil meblowy Salag 18 mm x 2,60 m ciemny brąz

7,68
/ szt.
2,95
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stosując profil meblowy wykończysz brzegi mebli. Produkt został wykonany z PCV, co sprawia, że na długo zachowa swoje właściwości mechaniczne oraz estetyczne. Profil meblowy jest w kolorze brązowym, który pasuje do mebli z ciemną okleiną. Listwa PCV jest długa, dzięki czemu można nią wykończyć blat w kuchni lub duży mebel.

   Cechy i zalety

    Profil meblowy jest produktem wykończeniowym. Artykuł jest przydatny podczas tworzenia nowych mebli oraz renowacji starych. Wykorzystując profil zabezpieczysz brzegi płyty drewnopodobnej lub drewna przed uszkodzeniem. Uchronisz w ten sposób materiał przed wilgocią i zniszczeniem. Ponadto wykończone brzegi nie będą miały drzazg, które mogą wbijać się w skórę i niszczyć ubrania. Profil został wykonany z PCV, które charakteryzuje się trwałością. Materiał jest odporny na wodę oraz na uszkodzenia mechaniczne. Profil meblowy w kolorze ciemnego brązu pasuje do oklein imitujących na przykład mahoń, dąb oraz inne ciemne gatunki drewna. Wśród naszego asortymentu dostępne są również profile meblowe w innych kolorach oraz o różnych długościach.

    • Estetyczne wykończenie blatów i mebli
    • Prosty montaż
    • Chroni przed uszkodzeniami

    Specyfikacja techniczna

    KolorCiemny brązowy
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5907579004710