Zobacz więcej Profile meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Profile meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil meblowy Salag 18 mm x 2,60 m toffi

Profil meblowy Salag 18 mm x 2,60 m toffi

7,68
/ szt.
2,95
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil meblowy toffi jest niewielkim elementem, który nadaje się do okrycia krawędzi Twoich mebli. Zapobiega to ich zawilgoceniu lub ewentualnym uszkodzeniom mechanicznym. Wykonano go z tworzywa sztucznego, odpornego na ścieranie. Masz więc pewność, że posłuży Ci przez wiele lat. Profil wykonano w kolorze toffi. Nadaje się do samodzielnego mocowania.

   Cechy i zalety

    Profil meblowy toffi to niewielki detal, który sprawdzi się podczas urządzania, a zwłaszcza meblowania Twoich wnętrz. Okleisz nim ostre krawędzie meblowe, zabezpieczając je tym samym przed wieloma czynnikami. Profil osłoni wybrane miejsce od wilgoci, która mogłaby wnikać do środka. Będzie też dobrym buforem, który nie dopuści do powstawania uszkodzeń mechanicznych. Sprawi także, że Twoje dziecko będzie mogło w bezpieczny sposób użytkować meble bez obawy o skaleczenie. Poza funkcją użytkową produkt jest również atrakcyjną ozdobą. Jeśli zestawisz go kolorystycznie z powierzchnią, na której chcesz go umieścisz, zyskasz niebanalny efekt. Profil wykonano z tworzywa sztucznego, jego kolor to toffi. Możesz go samodzielnie przytwierdzić do wybranego miejsca.

    • Estetyczne wykończenie blatów i mebli
    • Prosty montaż
    • Chroni przed uszkodzeniami

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    MarkaSalag
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    KolorToffie
    Kod produktu5907467524122