Zobacz więcej Progi drewniane do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Progi drewniane do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Próg 20 x 140 x 950 mm sosna

Próg 20 x 140 x 950 mm sosna

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Próg przeznaczony jest do mocowania na podłodze – dzięki niemu stworzysz funkcjonalne wejście do Twojego mieszkania. Produkt pozwala bowiem na uszczelnienie drzwi i zapewnienie całej konstrukcji odpowiednich właściwości izolacyjnych. W naszym asortymencie dostępne są także modele w innych kolorach oraz rozmiarach, więc z pewnością wybierzesz próg dla siebie.

   Cechy i zalety

    Próg wykorzystasz podczas własnoręcznego wykańczania Twojego mieszkania lub lokalu użyteczności publicznej. Wraz z ościeżnicą oraz drzwiami pozwala bowiem na wykonanie funkcjonalnego wejścia, które będzie pełniło nie tylko rolę praktyczną, ale również dekoracyjną. Produkt wykonany został z sosnowego drewna o naturalnej barwie – w połączeniu z komponentami z tego samego surowca pozwoli stworzyć konstrukcję idealną do klasycznych aranżacji przestrzeni. Próg wraz z ościeżnicą stanowi obramowanie skrzydła i skutecznie podnosi jego właściwości izolacyjne – zarówno termiczne, jak i akustyczne. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór progów w różnych rozmiarach i kolorach i z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Naturalne wyroby drewniane jako naturalne mogą ulegać delikatnym naprężeniom i wygięciom

    Specyfikacja techniczna

    Suszone w piecuSuszenie w piecu
    KolorNaturalny
    MateriałSosna
    Wykończenie drewnaBez wykończenia
    Kod produktu5907513472445