Produkty

Proszek na mrówki Bros 250 g

Kliknij aby powiększyć

Proszek na mrówki Bros 250 g

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 621267

|
Proszek to uniwersalny preparat. Za jego pomocą sprawnie usuniesz mrówki i ich duże skupiska z terenu swojego domu. Proszek możesz rozsypać w konkretnym miejscu lub rozpuścić w wodzie i powstałym w ten sposób roztworem spryskać taras, ścieżkę i podjazd. Preparat jest skuteczny, dzięki czemu mrówki szybko znikną, a Ty będziesz mógł użytkować przestrzeń w komfortowych warunkach.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

6.5 cm

Waga brutto

0.292 kg

Szerokość opakowania

6.5 cm

Wysokość opakowania

21.3 cm

Pojemność opakowania

250 g

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród, działka

Właściwości

zwalcza do 25 gniazd, szybkie działanie i długotrwała ochrona

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

085 A
Proszek to uniwersalny środek biobójczy, który wykorzystasz na różnego rodzaju tarasach, ścieżkach i podjazdach. Preparat służy do likwidacji skupisk mrówek – jest skuteczny, dlatego owady znikną z powierzchni Twojego domu w krótkim czasie. Proszek jest wygodny w użyciu – wystarczy go rozsypać na obszarze występowania mrówek lub rozpuścić w wodzie i taką mieszanką spryskać konkretne miejsca. Dzięki temu użytkowanie tarasów będzie przyjemniejsze – mrówki znikną, a Ty będziesz mógł odpoczywać w komfortowych warunkach. Uniwersalny preparat został zapakowany w praktyczną butelkę, która ułatwia jego przechowywanie. Proszek jest wydajny, co przedłuża czas użytkowania tego produktu. W ofercie producenta znajdziesz także preparaty do likwidacji komarów.
Ocena
1 komentarz
13.08.2018
Rewelacja! W poprzedni weekend mąż naprawiał opaskę w ogrodzie, a tam pod kamieniami całe gniazda, pełno mrówek i jeszcze do tego larwy - czyli zapowiadała się inwazja. Posypałam i ani śladu po mrówkach. Idę po kolejne opakowanie, bo opaska długa i wolę być zabezpieczona.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się pająków?

 • Ogród

  Przegląd akcesoriów do walki z owadami

 • Ogród

  Jak zwalczać osy i szerszenie

Ocena i komentarz dla:

Proszek na mrówki Bros 250 g