Zobacz więcej Akcesoria do stelaży

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Akcesoria do stelaży

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przegroda tłumiąca WC bidet

Przegroda tłumiąca WC bidet

62,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany produkt to przegroda tłumiąca do bidetu. Stanowi jeden z niezbędnych elementów stelaża podtynkowego, który służy do jego montażu. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju zabezpieczenia można podłączyć miskę ceramiczną w taki sposób, by jej powierzchnia była solidnie zamocowana do reszty konstrukcji. Rozwiązanie takie skutecznie przedłuży żywotność stelaża.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt to przegroda tłumiąca. Jest to niezbędny element wyposażenia stelażu podtynkowego stanowiącego korpus instalacji bidetu. Dzięki jej zastosowaniu całość stabilnie łączy się ze sobą, a miska ceramiczna jest odpowiednio zabezpieczona. Tego rodzaju rozwiązania pozwalają uzyskać efektowne rezultaty aranżacyjne oraz oszczędzić miejsce w pomieszczeniu, ponieważ wszystkie elementy instalacji są schowane w ścianie. Przegroda zbudowana jest z trwałego i wyprofilowanego materiału, który jest odporny na wgniecenia i pęknięcia, dlatego produkt zachowuje swój oryginalny wygląd przez długi czas bez konieczności renowacji czy też wymiany. Posiadanie bidetu wpływa na poziom higieny intymnej oraz poprawia komfort korzystania z toalety.

    • Profilowany materiał
    • Odporna na wgniecenia i uszkodzenia
    • Trwały materiał

    Specyfikacja techniczna

    SeriaUnifix
    MateriałPianka
    Kod produktu4025416024118