Produkty

Przęsło Polbram Steel Group Daria 2 147 x 200 cm

Kliknij aby powiększyć

Przęsło Polbram Steel Group Daria 2 147 x 200 cm

Marka: Polbram Steel Group

Marka: Polbram Steel Group

Kod: 628307

|
 • solidne wykonanie
 • nowoczesny design
 • łatwy montaż
Stary płot z drewna może i jest uroczy, ale nie pasuje do wyremontowanego domu. Z kolei nowoczesne rodzaje płotów o awangardowych kształtach kłócą się często z typowo wiejskim otoczeniem. Idealnym kompromisem będzie metalowy płotek w formie wygodnych przęseł, które wystarczy ze sobą połączyć. Daje on odpowiednio dużo prywatności, nie zasłaniając jednocześnie całego widoku.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2.7 cm

Szerokość opakowania

200 cm

Wysokość opakowania

150 cm

Waga brutto

24 kg

Wymiary produktu

147 x 200 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

systemy ogrodzeniowe

Liczba elementów wypełnienia

19

Parametry indywidualne

Marka

Polbram Steel Group

Seria

Daria 2

Gwarancja

5 lat

Nr referencyjny

PRZE DARIA2 2X1,5

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal ocynkowana i malowana proszkowo

Kolor producenta

antracyt

Ocynk

tak

Malowanie proszkowe

tak
Ogrodzenie działki, na której stoi dom, odgrywa przede wszytki rolę praktyczną – chroni Twoją posesję przed dostępem obcych osób. Z drugiej strony podkreśla także jej charakter, pełniąc funkcję estetyczną. Dobrym, a przy tym eleganckim zabezpieczeniem działki będzie ogrodzenie zbudowane z przy użyciu przęsła Daria 2. Powstało ono ze stali ocynkowanej ogniowo, co sprawia, że jest trwałe i nie ulega korozji na skutek działania opadów atmosferycznych. Właściwość tę potęguje także malowanie proszkowe, któremu poddano przęsło i dzięki któremu uzyskało ono stonowany antracytowy kolor. Konstrukcja przęsła złożonego z ustawionych pionowo elementów przywodzi na myśl tradycyjny drewniany płot zbudowany ze sztachet, co dodatkowo czyni go interesującym. Jeśli szukasz innych przęseł, zajrzyj do naszej oferty – znajdziesz tu modele z różnych serii oraz pozostałe elementy systemów ogrodzeniowych.
Ocena
1 komentarz
13.05.2020
Przęsła, które dostarczyła mi Castorama są w fatalnym stanie, większość porysowana, brudna, krzywa. Sztachety powykrzywiane, dwa przęsła wygięte w łuk. Szkoda ze rozładunek odbywał się po ciemku i nie widziałem tych wad. Pieniądze wyrzucone w błoto, przęsła prostowane, doginane nadają się do malowania. kolorystycznie różnią się od bramy i furki. Zaufałem firmie, która przywiozła towar, a w zamian otrzymałem najdroższy złom w życiu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana tego rodzaju sytuacja, a dostarczony towar okazał się wadliwy. W celu rozwiązania opisanych kwestii, prosimy uprzejmie o kontakt ze sklepem oraz złożenie reklamacji. Można to zrobić drogą telefoniczną, mailową, jak również osobiście w sklepie. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z najdogodniejszej możliwości. Dołożymy wszelkich starań, by Pana zgłoszenie zostało rozpatrzone najszybciej jak to możliwe.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak stworzyć ogród zapewniający prywatność

 • Ogród

  Systemy ogrodzeniowe

 • Instalacja

  Jak zabezpieczać posesję?

Ocena i komentarz dla:

Przęsło Polbram Steel Group Daria 2 147 x 200 cm