Zobacz więcej Przewody wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Przewody wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przewód Qlima 1/4" x 3/8" 4 m 9/12 kBTU

Przewód Qlima 1/4" x 3/8" 4 m 9/12 kBTU

148
/ szt.
37
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przewód Qlima to niezbędne akcesorium , które usprawnia działanie klimatyzatora. Ze względu na przeznaczenie, cechuje się doskonałą jakością wykonania. W łatwy sposób zamontujesz go w wybranym miejscu. Szukasz produktów o innych parametrach? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz także inne przewody Qlima do różnych urządzeń.

   Cechy i zalety

    Chcesz usprawnić działanie klimatyzatora? Do tego posłuży Ci przewód Qlima 1/4 x 3/8 4 m 9/12 k btu. Niewielki element cechuje się wysoką funkcjonalnością. Przeznaczony jest do urządzenia , którego moc nie przekracza wartości 4 kW. Łącznie zapewnia przedłużenie aż do czterech metrów. Jest to duże udogodnienie zwłaszcza w pomieszczeniach o większej powierzchni. Przewód Qlima został wykonany z trwałej miedzi, która cechuje się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Dzięki temu produkt jest zabezpieczony przed uszkodzeniami oraz zapewnia możliwość długoletniej eksploatacji. Ponadto jest wygodny i łatwy w użytkowaniu, dzięki optymalnym wymiarom gł. 520 x wys. 70 x szer. 520 mm. Na przewód obowiązuje dwuletnia gwarancja.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZestaw montażowy do klimatyzacji
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaQlima
     Długość kabla4m
     Grupa kolorystycznaSzary
     KolorSzary
     MateriałMiedź
     Kod produktu8713508738987