Zobacz więcej Łączniki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki podtynkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przycisk dzwonek Schneider Electric Asfora antracyt
Strzałka w prawo

Przycisk dzwonek Schneider Electric Asfora antracyt

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przycisk dzwonek z serii Asfora to element, którym łatwo i szybko samodzielnie wykończysz instalację elektryczną w swoim domu. Produkt wykonano z galwanizowanego metalu i tworzywa sztucznego, długo więc spełniać będzie swe zadanie. Klasyczny antracytowy kolor będzie eleganckim wykończeniem instalacji przy drzwiach wejściowych. Na przycisku znajduje się dyskretne oznaczenie dzwonka. Sprawdź także inne elementy instalacji elektrycznej dostępne w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Szukasz przycisku typu dzwonek do drzwi wejściowych swojego domu? Chcesz zapewne wybrać element trwały, a jednocześnie prezentujący się estetycznie. Zainteresować może Cię przycisk dzwonek z serii Asfora, dostępny w naszej ofercie. To produkt wykonany z wytrzymałych na niewielkie uszkodzenia mechaniczne materiałów – tworzywa sztucznego i galwanizowanego metalu, co sprawia, że będzie optymalnie długo spełniał swe zadanie. Podłączenie przewodów przebiega w przycisku za pomocą zacisków bezgwintowych. Oznaczenie zacisków oraz czytelny schemat ułatwiają samodzielne podłączenie elementu do instalacji. Przycisk ma elegancki antracytowy kolor, który nie będzie szybko ulegał zabrudzeniu i stanowić będzie estetyczne dopełnienie drzwi wejściowych Twojego domu. Sprawdź dostępność przycisku typu dzwonek z serii Asfora w najbliższym markecie sieci Castorama.

    • Ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu
    • Podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych
    • Szybki i łatwy montaż mechanizmu
    • Oznaczenie zacisków oraz czytelny schemat ułatwiający podłączenie
    • Możliwość instalacji w ramkach wielokrotnych

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Kod produktu3606480729331