Produkty

Przyłbica spawalnicza Dedra

Kliknij aby powiększyć

Przyłbica spawalnicza Dedra

Marka: Dedra

Marka: Dedra

Kod: 200892

|
Prezentowana tutaj przyłbica to przedmiot zapewniający Ci bezpieczeństwo podczas prac spawalniczych. Ochroni ona Twój wzrok, który mógłby ulec uszkodzeniu wskutek szkodliwego promieniowania, a także poparzeniu odpryskami tworzącymi się w trakcie czynności spajających metale. Model ten posiada szybkę, która reaguje na światło automatycznym zaciemnieniem.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Waga brutto

0.85 kg

Szerokość opakowania

33 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Długość opakowania

23 cm

Wymiary produktu

33 x 23 x 22 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ochrona twarzy i oczu podczas spawania bądź szlifowania

Parametry indywidualne

Marka

Dedra

Gwarancja

12 miesięcy

Informacje dodatkowe

czas reakcji przy zaciemnianiu: 0,8 ms, czas reakcji przy rozjaśnianiu: 0,25 - 0,8 s

Nr referencyjny

DES001
Oferowany tutaj produkt to przyłbica stosowana w różnorakich pracach remontowo-budowlanych, która ochroni Twój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem generowanym przy spajaniu metali. Możesz użyć jej podczas spawania i szlifowania określonych materiałów dla ochrony przed odpryskami metalu czy szkła. Taka przyłbica sprawi, że Twoja twarz i oczy zostaną zabezpieczone przed możliwością poparzenia się gorącymi opiłkami aluminium czy stali, podczas gdy wykonujesz swoją pracę. Model ten charakteryzuje się samościemniającą szybką, co stanowi wygodny dla Ciebie atrybut. Produkt ten automatycznie dostosuje się do siły świecenia generowanego przy spawaniu. Po skończonej pracy przyłbica bardzo szybko rozjaśni się sama, co pozwoli Ci bez jej zdejmowania zobaczyć efekty czynności.
Ocena
1 komentarz
24.06.2020
Przyłbica spełnia swoje zadanie, chociaż uważam że mogła by bardziej przyciemniać światło łuku elektrycznego. Ale uwagi mam do Was Castoramo, jeżeli wysyłacie klientowi towar z wystawki, wypadało by go chociaż wytrzeć z kurzu, i odkleić dużą etykietę z numerem katalogowym, przyklejoną centralnie na czole. Porysowana jest szybka, o dziwo, wewnętrzna, taki towar powinien być przeceniony.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Bardzo nas cieszy, że produkt spełnia Pana oczekiwania w kwestii użyteczności. Zaniepokoiła nas jednak wspomniana przez Pana kwestia stanu tego produktu. Chcielibyśmy poprosić o udzielenie dodatkowych informacji za pomocą formularza, zamieszczonego pod adresem: www.castorama.pl/kontakt

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Zasady bezpieczeństwa podczas spawania

 • Narzędzia i artykuły

  Niezbędne wyposażenie podczas spawania

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje elektrod i ich zastosowanie

Ocena i komentarz dla:

Przyłbica spawalnicza Dedra