Produkty

Pułapka na mole spożywcze Bros max

Kliknij aby powiększyć

Pułapka na mole spożywcze Bros max

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 633442

Dodaj pierwszą opinię!

|
Pułapka na mole spożywcze Bros max pomoże Ci uporać się z owadami w domowej i firmowej kuchni, spiżarni czy magazynie. Estetyczny składany produkt umożliwia monitorowanie obecności i liczby moli spożywczych. Z tą pułapką pozbędziesz się zarówno męskich, jak i damskich osobników. Lep nie zawiera chemicznych środków owadobójczych, dzięki czemu może być stosowany w bezpośrednim sąsiedztwie produktów spożywczych.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

szer. 12,5 x gł. 0,2 x wys. 25,7 cm

Długość opakowania

0.2 cm

Waga brutto

0.035 kg

Szerokość opakowania

12.5 cm

Wysokość opakowania

25.7 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zwenątrz budynków

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Informacje dodatkowe

sposób użycia: wyjąć pułapkę z opakowania; zdjąć papier zabezpieczający kolorową powierzchnię pokrytą klejem; złożyć pułapkę wzdłuż zaznaczonych linii zgięcia; oderwać pasek zabezpieczający taśmę mocującą i przykleić pułapkę w

Nr referencyjny

1729
Pułapka na mole spożywcze Bros max to bezpieczny i skuteczny sposób zwalczania szkodników w produktach spożywczych. Po wyjęciu z opakowania oderwij papier zabezpieczający kolorową powierzchnię pokrytą klejem i złóż pułapkę według zaznaczonych linii zgięcia. Produkt możesz przykleić lub ustawić w dowolnym miejscu. Składana forma lepu sprawia, że odłowione owady nie są widoczne, równocześnie chroni przed przypadkowym przyklejeniem się produktów lub ich opakowań. Pułapka na mole spożywcze Bros max nie zawiera chemicznych środków owadobójczych, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowana w bezpośredniej bliskości jedzenia. Produkt w naturalny sposób będzie działał przez trzy miesiące. W tym czasie masz pewność, że mole zostaną wcześnie wykryte i odłowione.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się szczura

 • Ogród

  Jak pozbyć się domowych insektów

 • Pułapki na szkodniki

  Jak pozbyć się kreta?

Ocena i komentarz dla:

Pułapka na mole spożywcze Bros max