Produkty

Rama rusztowania Aluberg RW1201 1 m

Kliknij aby powiększyć

Rama rusztowania Aluberg RW1201 1 m

Marka: Aluberg

Marka: Aluberg

Kod: 914626

|
Rama rusztowania marki Aluberg, służąca do montażu rusztowań. Wykonana ze stali, która jest materiałem odpowiednim do tego typu konstrukcji, dzięki swojej trwałości, odporności na obciążenia, uszkodzenia mechaniczne oraz inne odkształcenia. Jeden element charakteryzuje się małą wagą, więc nie sprawia problemu w transporcie i ramę może przenieść jedna osoba.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 82 x szer. 162 x głęb. 4,2 cm

Długość opakowania

4.2 cm

Wysokość opakowania

82 cm

Szerokość opakowania

162 cm

Waga brutto

9.4 kg

Wysokość platformy

do 10 m

Parametry techniczne i użytkowe

Maksymalne obciążenie

150 kg/m2

Maksymalna wysokość

10 m

Parametry indywidualne

Marka

Aluberg

Nr referencyjny

ALUBERG-RW1201

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal
Rama rusztowania Aluberg to produkt służący do montażu rusztowań. Element wykonany jest ze stali, materiału bardzo solidnego, sprawdzającego się w tego typu konstrukcjach. Wytrzymuje duże obciążenia, dzięki czemu może utrzymywać kolejne piętra rusztowania oraz osoby pracujące na nim. Jest odporna na odkształcenia – wysoka sprężystość materiału powoduje, że stalowe rury wracają do swojego kształtu po zdjęciu obciążenia. Stal jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne – rusztowanie nie będzie obite przez wnoszone materiały budowlane, uderzenia młotka czy innych narzędzi. Niewielka waga ramy sprawia, że może ją bez problemu przenieść jedna osoba. Produkt można dopasować do innych elementów serii RW tego samego producenta.
Ocena
4 komentarze
07.05.2017
Dlaczego nie ma podanych wymiarów segmentu.
04.09.2015
No szczyt techniki to to nie jest, ale jak za taką cenę to chyba nie masz co oczekiwać lepszego produktu. Do malownia elewacji albo drobnych napraw tynku styknie.
06.08.2015
Jestem zadowolony z jakości i konkurencyjnej ceny tego rusztowania. Przeprowadzam budowę tylko sam z synem i jest nam bardzo ta rama pomocna. Dobrze wykonana, bez zastrzeżeń.
10.05.2015
Dlaczego producent zawyża wagę produktu? Ta rama nie waży 10,8 kg. Jedna waży 9,5 kg inna 9,6 kg. Z innej dostawy 9,2 kg. Żadna nie waży 10,8 kg! To jest wprowadzanie klienta w błąd!
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Rusztowanie - kupno czy wynajem?

 • Budowa

  Rodzaje rusztowań

 • Budowa

  Jakie kwestie reguluje Prawo budowlane

Ocena i komentarz dla:

Rama rusztowania Aluberg RW1201 1 m