Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura karnisza Colours antyczny mosiądz 25 mm 200 cm

Rura karnisza Colours antyczny mosiądz 25 mm 200 cm

41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Do wykonania rury wykorzystano metal odpowiadający za jej odporność na uszkodzenia i obciążenia. Jej gładka powierzchnia w kolorze mosiądz antyczny prezentuje się wytwornie i elegancko, przez co najlepiej prezentuje się w klasycznie urządzonych salonach, restauracjach czy pokojach hotelowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno krótsze, jak i dłuższe drążki w tym kolorze.

    Cechy i zalety

    Rura stanowi podstawowy element konstrukcji karnisza. Wystarczy wsunąć na nią kółka z żabkami, by móc zawiesić na niej dekoracyjne tkaniny w postaci firan bądź zasłon. Do wykonania drążka użyto metalu, czyli surowca o doskonałych właściwościach wytrzymałościowych, który nie odkształci się na skutek obciążenia. Nadano mu ponadto efektowny kolor antyczny mosiądz, który stworzy w Twoim pomieszczeniu miły nastrój. Najlepiej sprawdzi się jednak w połączeniu z wnętrzami klasycznymi, w których wykorzystałeś surowce, takie jak drewno i metal. Dużym atutem rury jest jej gładka, łatwa w czyszczeniu powierzchnia, a także jej nieskomplikowany montaż – poradzisz sobie z nim samodzielnie przy użyciu podstawowych narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz też inne rozmiary rur w tym kolorze.

    • Uniwersalne zastosowanie
    • Możliwość skracania
    • Metal galwanizowany
    • Klasyczny mosiądz

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaColours
    Długość produktu2000mm
    Średnica produktu25mm
    W zestawiedrążki i rury
    Kolorantyczny mosiądz
    Kod produktu5908305642862