Zobacz więcej Samozamykacze drzwiowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Samozamykacze drzwiowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Samozamykacz Yale Assa Abloy srebrny

Samozamykacz Yale Assa Abloy srebrny

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samozamykacz drzwi w kolorze srebrnym zamocujesz w skrzydłach drzwiowych. Produkt został wykonany z mocnego aluminium, które zapewnia trwałość. Dzięki temu drzwi szczelnie się zamykają. Montaż elementu jest łatwy dzięki specjalnym otworom na wkręty bądź śruby. Samozamykacz zamocujesz, korzystając z podstawowych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Samozamykacz drzwi w kolorze srebrnym jest mocowany w skrzydłach drzwi. Element został wykonany z aluminium, które jest wytrzymałe i solidne, dlatego nie wygina się podczas codziennego użytkowania drzwi. Produkt zapewnia płynne poruszanie się drzwi i pozwala na szczelne zamykanie pomieszczeń. Montaż produktu jest łatwy i swobodny – samozamykacz zamocujesz w drzwiach prawych lub lewych, dostosowując je do swoich potrzeb. Element sprawdza się w montażu we wszystkich typach drzwi, zapewniając im sprawne zamykanie oraz otwieranie. Produkt będzie się odpowiednio prezentował w każdym pomieszczeniu ze względu na estetykę wykonania oraz niewielkie rozmiary. Samozamykacz posiada duży kąt otwarcia skrzydła drzwiowego, dzięki czemu bezproblemowo przeniesiesz przez drzwi wielkogabarytowe przedmioty.

    • Fazy działania: zamknięcie + domknięcie z dociskiem

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna szerokość drzwi1100mm
    Maksymalna wysokość drzwi2200mm
    Maksymalny kąt otwarcia180°
    KolorSrebrny
    MateriałAluminium
    Kod produktu5906749657558