Produkty

Produkty z serii Ahti

Kabiny prysznicowe Ahti – trwałość i estetyka

Aby zapewnić sobie w pełni funkcjonalną łazienkę, skorzystaj z produktów z kategorii kabin prysznicowych. To wśród nich znajdziesz zarówno praktyczne gotowe kabiny, jak i elementy służące do ich budowy. Obok klasycznych modeli przeznaczonych do montażu na brodziku, znajdziesz również produkty przeznaczone do stworzenia kabiny typu walk-in. Do tych drugich należy właśnie seria Ahti.

Kabin prysznicowych możesz użyć w każdej łazience. Szczególnie dobrze sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Będą także odpowiednie do montażu w małych i dużych wnętrzach.

W ramach tej serii znajdziesz zarówno gotowe kabiny, dostępne w różnych rozmiarach, jak i pojedyncze ścianki. To z nich zbudujesz kabinę o dowolnym kształcie czy wielkości. W tym i bardzo przestronne nowoczesne kabiny do największych łazienek.

Produkty z tej serii są utrzymane w nowoczesnym stylu. Przezroczyste szkło, czarne profile, a także wytrzymałe materiały sprawiają, że zyskasz produkt o dużej estetyce wykonania oraz wyjątkowej wytrzymałości.

Czyszczenie jeszcze nigdy nie było tak proste

Seria Ahti do łazienek może się poszczycić wyjątkowo trwałymi produktami użytymi do jej produkcji. Dotyczy to zarówno wytrzymałego transparentnego szkła, jak i profili wykonanych z trwałych materiałów. Zostały dodatkowo pokryte warstwą farby, która chroni je przed rdzą. Produkty te są w pełni wodoodporne. Z pewnością też posłużą Ci przez długi czas.

Montaż tych kabin nie sprawi Ci trudności. Niezależnie czy wybierasz gotowy produkt, czy tylko pojedyncze ścianki. W każdym przypadku zdołasz zamontować je w sposób trwały i bezpieczny. Nie zajmie Ci to też wiele czasu.

Kabiny te zostały pokryte specjalną powłoką. Ogranicza ona osadzanie się kamienia. Tym samym utrzymanie tych produktów w czystości staje się dużo łatwiejsze. Nie wymaga także intensywnego szorowania czy codziennego czyszczenia ścianek w obawie przed nagromadzeniem osadu z mydła lub twardej wody. Samo wyczyszczenie ich z resztek kosmetyków również jest bardzo proste. Dzięki tej powłoce Twoja kabina może stale prezentować się schludnie i czysto.

Kabiny prysznicowe Ahti umożliwią Ci stworzenie funkcjonalnej łazienki

Nie jesteś wielbicielem wanien? W takim razie kabiny prysznicowe Ahti są stworzone właśnie dla Ciebie. To wyjątkowe produkty, dzięki którym stworzysz w swojej łazience kabinę typu walk-in. Będzie odpowiednia dla osób o ograniczonej mobilności. Sprawdzi się w przypadku osób starszych, a także będzie odpowiednia dla dzieci. Kabina ta jest w stanie znacznie skuteczniej uchronić przed poślizgnięciem się niż modele z brodzikami.

Produkty z tej serii możesz dopasować do każdej łazienki. Oznacza to, że niezależnie od jej rozmiaru lub układu będziesz w stanie wykonać praktyczną i przestronną kabinę. Korzystanie z kabiny jest tym samym bardziej komfortowe. Nie musisz także godzić się na kompromisy i wybierać mniejsze meble. Z łatwością dopasujesz wszystkie elementy wyposażenia łazienki tak, aby wykorzystać dostępną przestrzeń w jak największym stopniu. Dodatkowo kabina umożliwi Ci zaoszczędzenie miejsca, czego nie zapewniłaby żadna wanna.