Produkty

Produkty z serii Arkell

Seria Arkell – wygoda w łazience

Wiele osób decyduje się na montaż wanny z uwagi na możliwość zażywania wygodnych kąpieli. Częściej jednak bierze się szybki prysznic – wtedy dopasowany parawan sprawi, że nie zachlapiesz całej łazienki wodą. Pozwoli on wygodnie połączyć zalety wynikające z obecności zarówno prysznica, jak i wanny. Ważne jednak, aby jego wymiar był praktyczny, a budowa umożliwiała nie tylko łatwe korzystanie, ale też szybki montaż bez konieczności umawiania się z fachowcem.

Parawany Arkell to produkty wykonane z wysokiej jakości płyty szklanej o znacznej grubości. Dostępne są w kilku wersjach wzorów, włączając w to transparentną taflę. Trwały stelaż z chromowanym profilem jest regulowany, co pozwala dopasować wysunięcie parawanu do potrzeb wynikających z budowy pomieszczenia. Pojedyncze skrzydło parawanów z tej serii otwiera się na lewą lub prawą stronę – jest uniwersalne, co umożliwia jego wygodny montaż.

Zalety parawanów nawannowych

Seria Arkell to świetne, nowoczesne rozwiązanie do wszystkich łazienek. Parawany zapewniają izolację wnętrza i zatrzymanie pryskającej na wszystkie strony, odbijającej się od ciała wody. Zapobiega to jej wpływaniu w trudno dostępne miejsca, co mogłoby powodować narastanie grzybów i pleśni czy niszczenie akcesoriów łazienkowych. Produkt można ustawić w taki sposób, aby woda spływała z powrotem do wanny, a jego szerokość jest wystarczająca dla osób o różnych wymiarach.

Jednocześnie ten rodzaj zasłony jest wygodniejszy i bardziej komfortowy dla użytkownika niż tradycyjna zasłona materiałowa czy z tworzywa sztucznego. Parawany łatwiej się czyści, bo nie mają załamań na swojej powierzchni. Szkło jest odporne na działanie chemii gospodarczej, przez co łatwiej utrzymasz je w dobrym stanie nawet przy regularnym użytkowaniu. Co ważne dla wielu osób, parawan szklany niweluje nieprzyjemny efekt „przyklejania się” do skóry, który obecny jest w przypadku zasłon wykonanych z tworzyw sztucznych. To znacznie ułatwia i uprzyjemnia szybką kąpiel.

Wykorzystaj parawany Arkell w swojej łazience

Jednoczęściowy parawan z tej serii sprawdzi się również w tych łazienkach, w których przestrzeni na środku nie ma zbyt wiele. Będzie idealnie komponował się z wannami częściowo zabudowanymi, na przykład usytuowanymi we wnękach. Możesz zamontować go tak, aby otwierał się na dowolną, wygodniejszą dla Ciebie w użytkowaniu stronę. W dowolnym momencie możesz zmienić ten sposób montażu, na przykład po remoncie; wynika to z uniwersalności modelu.

Seria Arkell zawiera nie tylko produkty ze szkła transparentnego, czyli całkowicie przejrzystego, ale również zdobiony wzorem. Zapewni on więcej prywatności w łazienkach o dużym metrażu czy z oknem. Estetyczny dekor w pasy to świetne rozwiązanie do wnętrz inspirowanych stylem marynistycznym, zwłaszcza takich, w których pojawia się podobny motyw. To dobre rozwiązanie również w sytuacji, gdy z łazienki korzysta większa liczba domowników, a zacieki na szkle transparentnym stają się widoczne i nieestetyczne.

Nowością są kabiny prysznicowe: zwykłe i z hydromasażem. Wybierz rozwiązanie idealne do Twojej łazienki.