Produkty

Produkty z serii Blyth

Oryginalny design do każdej łazienki, czyli baterie Blyth

Zależy Ci na estetycznym wykończeniu swojej łazienki. W takim razie szukaj produktów z kategorii baterii. To pozornie mało istotny element każdego wystroju. W rzeczywistości to właśnie baterie w dużym stopniu decydują o estetyce danego wnętrza. Wybieraj produkty funkcjonalne, ale też estetyczne, by czuć się pod każdym względem komfortowo we własnej łazience. Pomoże Ci w tym seria Blyth.

Baterii do umywalek szukaj zawsze odpowiednich do rozmiaru ceramiki. Z tego powodu seria ta to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Obejmuje baterię nawannową, prysznicową. Znajdziesz w jej ramach także produkty dedykowane do umywalek łazienkowych i znacznie mniejszych przeznaczonych do niewielkich toalet. Ciekawy design pozwoli Ci na wykończenie każdej ceramiki łazienkowej w sposób spójny i harmonijny.

Produkty z tej serii to przede wszystkim sposób na zapewnienie dostępu do bieżącej wody. Dzięki nim umyjesz ręce, wykąpiesz się i weźmiesz prysznic w bardzo komfortowych warunkach.

Baterie Blyth – element, który przyciąga spojrzenia

Baterie Blyth to produkty, które stanowią bardzo estetyczne wykończenie każdej ceramiki łazienkowej. Chromowana powłoka prezentuje się bardzo estetycznie, jednak to oryginalne kształty baterii nadają każdej łazience nowoczesnego charakteru. Z pewnością są to produkty, które stanowią ozdobę każdego pomieszczenia, a zarazem zwiększają jego funkcjonalność.

Baterie z tej serii to również sposobów na zmniejszenie rachunków za wodę. Wbudowane w nich regulatory wody ograniczają jej zużycie. Dla Ciebie natomiast oznacza to mniej pieniędzy wydanych na comiesięczne rachunki.

Seria Blyth do dozowania wody to również bardzo dobre rozwiązanie do bardzo małych łazienek lub toalet. W jej ramach znajdziesz baterię mini, która doskonale sprawdzi się do wykończenia umywalek o mniejszym rozmiarze. Woda nie będzie wylewała się poza misę, a Ty zyskasz funkcjonalne wykończenie łazienki.

Wszystkie produkty w ramach tej serii objęte są dziesięcioletnią gwarancją. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu mosiądzu. Metal ten doskonale znosi nieustanny kontakt z wodą. Nie rdzewieje i ogranicza osadzanie się kamienia. Dotyczy to również zewnętrznej warstwy wykończeniowej. Twoja bateria zawsze będzie wyglądała estetycznie. Nawet po wielu latach jej użytkowania.

Wygoda w łazience – to najważniejsze

O wygodzie w łazience decyduje nie tylko ceramika łazienkowa. Równie ważna jest bateria, która ją wykańcza. Dzięki baterii kąpiel, prysznic, a nawet mycie rąk może być bardziej komfortowe. Zadbaj zatem o dostęp do bieżącej wody, który ułatwi Ci codzienne zabiegi higieniczne.

Wygodny dostęp do wody to nie wszystko. Bardzo istotna jest odpowiednia jej temperatura. Każda z baterii z tej serii to produkt wyposażony w mieszacz. Prosta regulacja pozwoli Ci na szybkie ustawienie odpowiedniej temperatury, której potrzebujesz. Zimny prysznic przestanie być problemem, podobnie jak poparzone ręce podczas ich mycia. Wszystko to sprawi, że utrzymanie higieny stanie się czystą przyjemnością.