Produkty

Produkty z serii Calera

Parawany Calera zapewniają wysoki komfort użytkowania łazienki

Parawany znacznie wpływają na pełną swobodę korzystania z natrysku. Dzięki nim zyskasz pewność, że biorąc prysznic, nie  zachlapiesz podłogi w całej łazience. Znajdziesz tu różne modele parawanów różniących się od siebie kolorem i rozmiarem. Parawany Calera uprzyjemnią i ułatwią korzystanie z prysznica i wanny. Podniosą także poczucie intymności podczas korzystania z łazienki. Dzięki temu będziesz mógł się zrelaksować i komfortowo wypocząć podczas zażywania kąpieli.

Parawany Calera – postaw na sprawdzoną jakość

Seria parawanów Calera wyróżnia się na rynku swoim charakterystycznym stylowym i eleganckim wyglądem. Ponadto do jej produkcji zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości. Szklana ścianka parawanu została powleczona warstwą, która znacznie ułatwia jej czyszczenie. Chromowane profile mają służyć do ułatwienia jego mocowania. Chrom to kolor najczęściej stosowany w łazienkach, więc masz pewność, że seria Calera z łatwością dopasuje się do armatury i aranżacji Twojej łazienki.

Uniwersalne rozwiązanie dla Twojej łazienki

Jeśli chcesz, by Twoja łazienka sprzyjała relaksowi i wypoczynkowi, doskonałym wyborem będzie seria Calera parawanów do zasłonięcia wanny lub prysznica. Ich wykorzystanie w projektowaniu funkcjonalnej łazienki będzie najlepszym rozwiązaniem. Parawany stabilnie zamontujesz do ściany za pomocą profilu. Dzięki temu swobodnie będziesz mógł w wannie brać prysznic na stojąco, a woda nie zachlapie podłogi w łazience. Seria oferuje szeroki wybór modeli, więc z pewnością spośród dostępnych produktów dobierzesz ten najbardziej właściwy dla siebie.