Produkty

Produkty z serii Diamond

Kabiny prysznicowe Diamond – wyjątkowy komfort w nowoczesnej łazience

Dysponujesz niewielką łazienką? A może zamiast długiego wylegiwania się w wannie wolisz szybki prysznic? W takim razie skorzystaj z produktów z kategorii kabin prysznicowych. Ich duży wybór oferują Ci sklepy Castorama.

Do nowoczesnego pomieszczenia szczególnie nadaje się seria Diamond. Kabin prysznicowych do niewielkiego pomieszczenia również istnieje spora ilość. Wystarczy, że ich kształt pozwala na zaoszczędzenie miejsca, którego nie ma zbyt wiele. Dlatego produkty z tej serii są wręcz idealnym sposobem na stworzenie funkcjonalnej łazienki. Ich niebanalny design oraz wysoka jakość wykonania pozwala na stworzenie wygodnego i praktycznego wnętrza.

Szukasz estetycznej kabiny, w której branie prysznica jest bardzo wygodne? Produkty z omawianej serii nadają się do współczesnych wnętrz. Równie dobrze mogą się jednak komponować w łazience o bardziej tradycyjnym wystroju. To dzięki nim stworzysz wyjątkową przestrzeń do kąpieli.

Seria obejmuje kabiny o różnych rozmiarach i kształcie pięciokąta. Kabiny różnią się także kolorem wykończenia. Będziesz zatem mógł dopasować do nich odpowiednie akcesoria łazienkowe oraz pozostałe elementy armatury.

Nietuzinkowy kształt, który przyciąga spojrzenia

Kabiny prysznicowe Diamond wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym kształtem. Pięciokątne kabiny pozwalają na zaoszczędzenie miejsca. Co więcej, zastosowano w nich otwieranie drzwi. Ułatwiają one wchodzenie do kabiny. Wraz z listwami w kolorze srebrnym lub szarym, kabiny będą wyjątkowym dodatkiem do każdej eleganckiej i nowoczesnej łazienki.

Na uwagę zasługuje również transparentne szkło, z którego stworzono ściany kabiny. Tworzy to wrażenie przestrzenności. Łazienka wydaje się większa, a całość prezentuje się bardziej estetycznie.

Kabiny z tej serii mają także niskie brodziki. Skutecznie zatrzymują wodę wewnątrz. Równocześnie nie utrudniają korzystania z niej osobom starszym lub o zmniejszonej mobilności. Całość tworzy bardzo estetyczny wygląd.

Kabiny prysznicowe Diamond – idealne rozwiązanie do małych łazienek

Prysznic to idealne rozwiązanie szczególnie do łazienek o niewielkiej powierzchni. Nie zajmuje tak dużo miejsca, jak wanna. Dzięki temu zyskujesz przestrzeń np. na pralkę lub inne elementy wyposażenia tego typu pomieszczenia. Seria Diamond do wykańczania łazienki jest pod tym kątem szczególnie skuteczna. Oryginalny kształt kabiny pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. W kabinie jest dużo miejsca. Równocześnie nie zajmuje ona wiele powierzchni w łazience. W ten sposób możesz zadbać o komfort podczas korzystania z pomieszczenia.

Kabiny są także wyposażone w niskie brodziki. Dzięki temu wchodzenie do nich jest bardzo wygodne. Rozwiązanie to sprawdzi się w przypadku osób starszych. Niski brodzik zwiększa bezpieczeństwo korzystania z kabiny. O wygodę podczas wchodzenia do niej zadba także szerokie wejście. Otwierane drzwi są dużo wygodniejsze niż przesuwne. Dlatego, jeśli zależy Ci na funkcjonalnym wyposażeniu łazienki, możesz bez obaw postawić na produkty z tej serii.