Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Naya

Nowoczesne ścianki i drzwiczki Naya

Remont i wykańczanie pomieszczeń łazienkowych najczęściej wiąże się z montażem kabiny prysznicowej. Jeśli szukasz estetycznych ścianek i drzwiczek do samodzielnego skonstruowania takiej kabiny, znajdziesz je w tej serii. Każdy element zaprojektowany jest tak, abyś bez trudu mógł zająć się tworzeniem całej konstrukcji. Już nie musisz iść na kompromis i wybierać kabiny spośród dostępnych modeli. Ścianki i drzwiczki Naya pozwolą Ci stworzyć to miejsce według własnych upodobań.

Wszystkie elementy serii cechują się doskonałym wyglądem. Wykonane zostały z uwzględnieniem najnowszych trendów w sposobach wykańczania wnętrz i aranżacji. Produkty nawiązują do prostego nowoczesnego stylu. Z łatwością ulokujesz je w łazienkach naturalistycznych i w stylu skandynawskim. Ze względu na swoją dużą wytrzymałość, znajdą zastosowanie także w łazienkach ogólnodostępnych lub firmowych.

Doskonała jakość i duży wybór elementów

Produkty z tej serii pozwolą Ci stworzyć kompletną konstrukcję kabiny prysznicowej. Wszystkie elementy pasują do siebie, co ułatwi Ci prace montażowe. Uwzględniono także profile do mocowania do ściany i wszelkie uchwyty łączące poszczególne elementy. Ponadto produkty wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie wilgoci. Przeszklenia stworzono ze szkła hartowanego odpornego na przypadkowe uderzenia. W razie stłuczenia szyba rozsypie się na drobne kawałeczki, które nie będą zagrażały Twojemu bezpieczeństwu.

Seria Naya ścianek i drzwiczek do łazienki nie sprawi Ci problemu w utrzymaniu czystości. Tworzywo sztuczne możesz bez przeszkód czyścić standardowymi środkami chemicznymi. Ponadto szkło pokryte jest powłoką zapobiegającą osadzaniu się na nim kamienia. W serii znajdziesz elementy o różnych szerokościach. Dzięki temu możesz stworzyć kabinę dopasowaną do swoich potrzeb i warunków panujących w łazience. Seria zawiera duży wybór drzwiczek, co pozwoli Ci wybrać element najbardziej wygodny dla siebie.

Ścianki i drzwiczki Naya – nowoczesny styl w Twoim wnętrzu

Masz kłopot ze swoją łazienką? Potrzebujesz rewolucji w wyglądzie aranżacji i wyposażenia tego pomieszczenia? Seria Naya do wyposażenia łazienek pozwoli Ci szybko wprowadzić zmiany. Jeśli szukasz elementów pasujących do Twojej aranżacji, znajdziesz je wśród drzwiczek i ścianek do kabiny prysznicowej z tej serii. Dzięki tym produktom urządzisz swoją łazienkę w nowoczesnym stylu. Odnowisz wnętrze, wprowadzając nowy element o ciekawym futurystycznym wyglądzie.

Produkty z serii dają Ci też możliwość stworzenia funkcjonalnej kabiny prysznicowej. Jeśli do tej pory w Twoim wnętrzu nie było tego elementu wyposażenia, teraz masz okazję samemu go zamontować. Docenisz wreszcie wygodę brania prysznica w kabinie, a także dużo mniejsze zużycie wody niż w przypadku tradycyjnej wanny. Wszystkie elementy z serii zabezpieczone są przed przeciekaniem, dlatego nie musisz obawiać się zalania swojej łazienki. Dzięki różnym rozmiarom drzwiczek i ścianek możesz postawić kabinę nawet w miejscu, w którym dotychczas stała wanna.