Produkty

Produkty z serii Nira

Umywalki meblowe Nira – nowoczesne spojrzenie na klasykę

Każda łazienka wymaga montażu białego. Jego głównym elementem są akcesoria, które umożliwią wygodne mycie rąk. Dlatego skorzystaj z produktów z kategorii umywalek meblowych. Dzięki nim zyskasz miejsce do zabiegów higienicznych, a także ułatwisz sobie przechowywanie przedmiotów w łazience. Szczególnie dobrym wyborem będzie dla Ciebie seria Nira.

Umywalek meblowych możesz użyć w każdej łazience. Sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Takie są produkty z omawianej serii. To ponadczasowe umywalki, które wyróżniają się eleganckim wyglądem. Dzięki temu będą odpowiednim produktem dla osób, które cenią sobie klasyczne rozwiązania o nowoczesnym rysie i geometrycznych kształtach.

W ramach tej serii znajdziesz produkty o różnych rozmiarach. Szerokość z łatwością dopasujesz do układu swojej łazienki oraz do wybranej szafki. Równocześnie możesz skorzystać z podwójnej umywalki. Wszystkie modele znajdą wiele zastosowań w Twojej łazience, a także w większej toalecie.

Bezpieczne i wygodne w użytkowaniu umywalki meblowe Nira

Wbrew pozorom nie tak łatwo wybrać umywalki, które byłyby funkcjonalne i jednocześnie estetyczne. Nie musisz jednak długo się zastanawiać i dalej szukać odpowiedniego produktu. Seria Nira do montażu białego w łazience to produkty wykonane z wysokiej jakości ceramiki. Zapewnia ona nie tylko trwałość, ale także bardzo estetyczny wygląd umywalek. Ułatwia również utrzymanie ich w czystości.

Produkty te oferowane są jako kompletne zestawy. To oznacza, że umywalka jest oferowana wraz z pasującym do niej syfonem. Zapomnij o przeciekaniu czy krzywym montażu syfonu. Produkty z tej serii pozwolą Ci na szybką i bezproblemową instalację bezpośrednio na szafce.

Wszystkie modele z tej serii są wyposażone w przelew. To oznacza, że woda nie wyleje się z umywalki, nawet jeśli zapomnisz jej zakręcić. Ta ochrona przed zalaniem z pewnością przyda się niejednokrotnie. Uchroni Cię przed sprzątaniem, a może nawet kosztownym remontem.

Wygodne mycie rąk i równie komfortowe przechowywanie akcesoriów łazienkowych

Wiele łazienek ma niewielkie rozmiary. To natomiast oznacza, że ich aranżacja jest szczególnie problematyczna. Jak umieścić w nich wszystkie potrzebne elementy, a równocześnie zostawić miejsce na przechowywanie akcesoriów czy kosmetyków?

Podobny problem mogą rozwiązać umywalki meblowe Nira. Montujesz je bezpośrednio na szafce. To oznacza, że miejsce pod umywalką jest w pełni wykorzystane. Dlatego produkty z tej serii idealnie sprawdzą się w niewielkich wnętrzach. Dzięki nim na brzegu umywalki postawisz kubek lub inne drobne akcesoria. Z kolei pod umywalką zdołasz ukryć znacznie więcej przedmiotów. Wraz z przeznaczonym do nich syfonem stworzysz bardzo komfortową w użytkowaniu przestrzeń w łazience.

Seria ta to również doskonały sposób na stworzenie funkcjonalnego pomieszczenia. Umywalki są dobrze wyprofilowane. Oznacza to, że ich głębokość umożliwia szybką przepierkę. Z kolei pozostałe parametry produktów pozwolą Ci na wygodne mycie rąk bez ryzyka rozchlapywania wody.