Produkty

Produkty z serii Nubia

Poznaj parawany Nubia

Jeśli wydawało Ci się, że montaż wanny jest równy utrudnieniom podczas brania prysznica, to zdecydowanie powinieneś zainwestować w odpowiedni parawan! Ten prosty, funkcjonalny dodatek pozwoli Ci zabudować wannę w dowolny sposób – tak aby wzięcie prysznica nie było problematyczne. Seria Nubia do zabudowania wanny oferuje ruchome, szklane ścianki, dzięki którym woda nie wypływa poza wannę podczas używania słuchawki prysznicowej.

Zalety tej serii produktów

Parawany Nubia wykonane zostały ze szkła, dzięki czemu są bardzo estetyczne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Zarówno wersje wykonane z jednej części, jak i dwóch wyposażone są w uchylne drzwiczki, które ułatwiają wejście do wanny i wyjście z niej. Możesz w ten sposób dopasować parawan do swoich potrzeb. Dzięki temu uzyskasz jak najwięcej przestrzeni na wzięcie orzeźwiającego, szybkiego prysznica bez ryzyka zachlapania łazienki. Część produktów została wyposażona w dodatkowe udogodnienia – na przykład wieszaki na ręczniki.

Parawany Nubia w Twojej łazience

Różnorodność, a zarazem uniwersalność, która wyróżnia parawany z tej serii, pozwala zamontować je na praktycznie każdej wannie. Dzięki możliwości niewielkiej regulacji dopasujesz produkt idealnie do swoich oczekiwań. Do mniejszych łazienek wybierz osłony jednoczęściowe, ozdobione dodatkowo lustrzanym dekorem, który powiększa optycznie wnętrze łazienki. Seria Nubia parawanów znacznie powiększy Twój komfort korzystania z wanny, nie piętrząc jednocześnie trudności podczas sprzątania.