Produkty

Produkty z serii Vika

Meble łazienkowe Vika – nowoczesna funkcjonalność w Twojej łazience

Każde pomieszczenie wymaga dobrania do niego odpowiednich mebli. Szczególnie duże znaczenie ma to w przypadku wnętrza o ograniczonej powierzchni. Skorzystaj z produktów z kategorii mebli łazienkowych, aby zapewnić sobie potrzebne miejsce do przechowywania akcesoriów. Szczególnie pomocna w tym zakresie będzie seria Vika.

Mebli łazienkowych nie musisz zamawiać na wymiar. Nawet mniej standardowe wymiary łazienki czy też jej niecodzienny układ nie sprawią Ci trudności, jeśli wybierzesz odpowiednie produkty. Te z prezentowanej serii są nie tylko estetyczne. To przede wszystkim funkcjonalne meble, które zapewniają dużo miejsca na akcesoria łazienkowe również w pomieszczeniach o małym metrażu.

Meble te wyróżniają się nowoczesnym wyglądem. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów produktów, w tym słupków, półsłupków czy też szafek. W ramach serii znajdziesz także pasujące umywalki do montażu na szafce. Wykończenie połyskiem oraz kontrastowe warianty kolorystyczne zadowolą wszystkich zwolenników nowoczesnego wystroju w łazience.

Meble łazienkowe Vika to zachwycający design

Seria Vika do umeblowania łazienki charakteryzuje się niepowtarzalnym wyglądem. Nowoczesny design podkreśla niemal wszystko. Wykończenie połyskiem i chromowane uchwyty zapewniają wyjątkową estetykę. Co więcej, umożliwiają stworzenie łazienki nowoczesnej i bardzo eleganckiej. Sam połysk natomiast sprawia, że meble łatwiej utrzymasz w czystości. Ich powierzchnia została bowiem pokryta lakierem, z którego możesz usunąć wszystkie zabrudzenia.

Produkty z tej serii wyposażone są również w cichy domyk. Dzięki niemu zwiększysz komfort podczas korzystania z mebli. Uchronisz je również przed uszkodzeniami w wyniku silnego uderzenia drzwiczek o korpusy mebli.

Prezentowana seria obejmuje ogromny wybór produktów. Znajdziesz w niej nie tylko wiele rodzajów mebli do wyboru, ale również warianty kolorystyczne idealne do małych i dużych pomieszczeń. Dzięki temu wyborowi z łatwością urządzisz każdą łazienkę.

Do każdego układu łazienki dobierzesz idealne meble

Umeblowanie łazienki nie jest łatwym zadaniem. Często masz do dyspozycji ograniczoną przestrzeń. Chcesz ją wykorzystać w jak najlepszy sposób? Pomogą Ci w tym meble łazienkowe Vika. Do wyboru masz szafki, słupki, a także półsłupki. Innymi słowy, wszystko czego potrzebujesz do dużych i małych pomieszczeń. Wybór ten pozwoli Ci również na stworzenie oryginalnych aranżacji. Wykorzystasz efektywnie każdy, nawet najmniejszy fragment wolnej przestrzeni.

Meble z tej serii zapewnią Ci miejsce do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Kosmetyki czy też urządzenia do stylizacji z łatwością zmieszczą się do pojemnych szuflad lub szafek. Dzięki tym produktom bez trudu zaprowadzisz porządek nawet w największej liczbie przedmiotów. Zapewnisz sobie również łatwy dostęp do nich. Wszystko to sprawi, że skrócisz czas spędzony w łazience. Zwiększysz również wygodę podczas niejednych zabiegów upiększających lub higienicznych.