Produkty

Produkty z serii Zilia

Ścianki i drzwiczki Zilia dla wygody korzystania z natrysku

Kąpiel w wannie to długi relaksujący rytuał, natomiast prysznic pozwala szybko się odświeżyć, zmyć brud po całym dniu pracy czy ochłodzić w upalne dni. Aby wizyta pod natryskiem nie kończyła się kałużami na podłodze i zachlapanymi meblami, wykorzystaj artykuły dostępne w kategorii ścianek i drzwiczek do prysznica. Gdy będziesz wybierać element do natrysku, Twoją uwagę na pewno zwrócą ścianki i drzwiczki Zilia.

Ścianki i drzwiczki Zilia, czyli nowoczesny design

Na serię Zilia składają się ścianki i drzwiczki do pryszniców oraz kompletne kabiny natryskowe w różnych rozmiarach i kształtach. Możesz wybierać między kwadratowymi a zaokrąglonymi panelami. Transparentne szyby to wyraz awangardowego podejścia do łazienek. Przezroczyste szkło świetnie wygląda w nowoczesnych przestrzeniach, ale nie tylko... Doskonale sprawdzi się we wnętrzu w każdym stylu. Przejrzyste szyby są także chętnie wybierane do apartamentów i pokojów hotelowych.

Ogromną zaletą transparentnych szyb i pryszniców jest optyczne powiększenie przestrzeni. Jeśli masz małą łazienkę i zabudujesz ją wnęką prysznicową lub nieprzeźroczystym szkłem – odbierasz jej przestrzenność i światło. Zamontuj w swoim pomieszczeniu kąpielowym transparentne panele prysznicowe, a przekonasz się, że Twoja intymna przestrzeń będzie wydawała się o wiele większa.

Wysoka jakość od Cooke & Lewis

Seria Zilla ścianek i drzwiczek to produkty znanej marki na rynku artykułów łazienkowych. Cooke & Lewis stawia sobie za cel tworzenie eleganckich, funkcjonalnych i doskonale wykonanych elementów niezbędnych w każdej łazience. Prezentowana seria została wyprodukowana z trwałego i wytrzymałego szkła hartowanego. Nawet jeśli pośliźniesz się pod prysznicem i uderzysz w panele – pozostaną one nienaruszone. Ramy ze stali nierdzewnej są odporne na wilgoć, a co za tym idzie, także na korozję. Producent udziela dziesięcioletniej gwarancji na swoje towary.

Zapomnisz o szorowaniu kabiny

Seria Zilia paneli do prysznica pozwoli Ci zapomnieć o długich godzinach spędzonych na szorowaniu szyb prysznicowych, aby lśniły czystością jak przed pierwszym użyciem. Cooke & Lewis zabezpiecza swoje produkty przed osadzaniem się kamienia. Dodatkowo ich gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie czystości. Cechą, która sprawia, że Klienci chętnie wybierają produkty tej marki, jest także sposób montażu. Panele i kabiny zamocujesz bez użycia silikonu, bez bałaganu. W łatwy i szybki sposób stworzysz elegancki i funkcjonalny prysznic.

Nowoczesny, trwały i funkcjonalny prysznic

Produkty dostępne w tej serii pozwolą Ci stworzyć prysznic doskonale dopasowany do Twoich potrzeb. Montując drzwiczki we wnęce prysznicowej, zlikwidujesz problem zachlapanej podłogi i mebli. Dzięki przezroczystej ściance optycznie powiększysz swoją łazienkę. Wybierając te nowoczesne rozwiązania, nie będziesz musiał martwić się osadem z kamienia. Wytrzymałe materiały wysokiej jakości sprawią, że produkty Zilia posłużą Ci przez wiele lat.