Zobacz więcej Siatka plastikowa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo

Siatka plastikowa

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Siatka na krety 1 x 50 m czarna

Siatka na krety 1 x 50 m czarna

198
/ rol.
3,96
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Siatka na krety z naszej oferty jest solidnie wykonana i skutecznie chroni ogród przed niszczeniem rabat przez szkodniki. Prezentowany produkt w celu solidnego przymocowania do podłoża należy przysypać warstwą ziemi. Siatka na krety w kolorze czarnym nie rzuca się w oczy i efektywnie chroni zieleń przed zniszczeniem. Produkt nie przeszkadza w swobodnym wzroście roślin, a dodatkowo pomaga wzmocnić posadzony trawnik.

   Cechy i zalety

    Siatka na krety to skuteczna metoda walki ze szkodnikami ogrodowymi, która jednocześnie jest bezpieczna dla zwierząt. Rozłożona na podłożu wytrzymała siatka w kolorze czarnym efektywnie chroni zieleń i rabaty na działce przed działaniem kretów i budowaniem kopców, dzięki czemu masz możliwość kontrolowania wyglądu otoczenia i nie musisz likwidować mało estetycznych kopców usypanej ziemi. Siatka na krety jest na tyle skuteczna, że może stanowić jedyną metodę zmagań z kretami. Siatka na krety przeznaczona jest do rozkładania na podłożu. Należy ją przykryć warstwą gleby, by była niewidoczna, a jednocześnie solidnie przymocowana do ziemi. Produkt może być również stosowany do wzmacniania trawników, nie przeszkadza bowiem swobodnemu wzrostowi roślin. W naszym asortymencie znajdziesz również siatki na krety w innych rozmiarach.

    • 50 g/m2

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5905620015005