Produkty

Sklejka liściasta klasa II-III 12 mm 3,125 m2

Kliknij aby powiększyć

Sklejka liściasta klasa II-III 12 mm 3,125 m2

Kod: 307646

|
Dostępna tutaj sklejka liściasta może być przez Ciebie wykorzystana jako materiał budowlany i konstrukcyjny. Cechuje się ona większą trwałością i wytrzymałością od drewna, co pozwoli Ci za jej pomocą zbudować solidne meble. Sklejka ta może Ci również posłużyć do wznoszenia ścian działowych czy jako materiał konstrukcyjny lub wypełniający.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

250 cm

Długość opakowania

1.2 cm

Szerokość opakowania

125 cm

Waga brutto

23 kg

Grubość

12 mm

Wymiary produktu

2,5 x 1,25 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogólnobudowlane

Klasa trwałości

II - III

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

2517

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno liściaste
Widoczny tutaj produkt może stanowić materiał, który wykorzystasz podczas konstruowania szkieletu domu czy też jego wykańczania. Za pomocą takiej sklejki liściastej jesteś w stanie wykonać rozmaite elementy budulcowe czy wypełniające. Sklejka może posłużyć Ci jako materiał do stworzenia mebli – domowych, biurowych czy przemysłowych oraz do budowy ścian działowych, sufitów, drzwi oraz wznoszenia dachów i tworzenia podłóg. Dzięki temu, że przedstawiony tutaj model jest wystarczająco gruby będzie on stanowił szczególnie trwały i wytrzymały na uszkodzenia materiał – możesz wykorzystać go jako odporniejszą alternatywę dla drewna konstrukcyjnego. Sklejka ta charakteryzuje się estetycznym i atrakcyjnym wizualnie wykończeniem, dzięki czemu możesz zastosować ją jako okładzinę ścian i sufitów.
Ocena
7 komentarzy
04.12.2018
Niestety cena podana za metr ma się nijak do ceny w sklepie gdzie liczą sobie po 84zł za m2 kiedy nie bierze się całego arkusza. Dzisiaj w szczecinie za pół arkusza pociętego na dwa kawałki zapłaciłem 130zł.
21.12.2017
Sklejeczka że mucha nie siada. W zasadzie to nic nie siada. No może czasem usiądzie, komar widliszek
06.06.2017
Planuje wykonanie batyskafu, czy ta sklejka się nada? Jak z odpornością na wodorosty ? Proszę o porady.
25.03.2017
Arka ty się dobrze czujesz
24.01.2017
Z mężem zbiliśmy z nich meble do piwnicy, ale wyszły takie fajne, że przenieśliśmy z piwnicy do salonu, a te stare z salonu na dół. Oczywiście wcześniej trzeba było pomalować sklejkę.
31.03.2016
płyta jest super nadaje sie na domek do sprzedawania lodów i gofrów i chcę jeszcze z niej zrobić domek zeby moja konkubina sprzedawała w nim świerze warzywa
03.11.2015
Ta sklejeczka daje radę. postawiłem z niej domek na drzewie dla dzieciaków i tylko przeleciałem lakierem, żeby woda nie wnikała. trzyma się już drugi rok. fajny kolor, chcę z niej zrobić jakieś półki też
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Instrukcja wideo - jak zamaskować kaloryfer?

 • Narzędzia i artykuły

  Zrób to sam: zagłówek z bambusa

 • Budowa

  Co musisz wiedzieć o sklejce?

Ocena i komentarz dla:

Sklejka liściasta klasa II-III 12 mm 3,125 m2