Produkty

Sklejka liściasta klasa II-III 6 mm 3,125 m2

Kliknij aby powiększyć

Sklejka liściasta klasa II-III 6 mm 3,125 m2

Kod: 307644

|
Sklejka liściasta może przydać Ci się do wielu różnych aktywności związanych z budowaniem i konstruowaniem. Wykorzystasz ją do wykonywania drzwi mebli biurowych, domowych czy przemysłowych i opakowań bądź do wznoszenia ścian działowych czy jako poszycia dachów i okładziny ścian. Sklejka tej grubości charakteryzuje się dużą wytrzymałością.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

250 cm

Długość opakowania

0.6 cm

Szerokość opakowania

125 cm

Waga brutto

12 kg

Grubość

6 mm

Wymiary produktu

2,5 x 1,25 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogólnobudowlane

Klasa trwałości

II - III

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

2515

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno liściaste
Przedstawiony tutaj materiał budowlany przyda Ci się podczas rozmaitych prac konstrukcyjnych czy wykończeniowych. Możesz wykorzystać taką sklejkę do wykonania różnych rodzajów mebli – zarówno domowych, jak i biurowych czy przemysłowych. Jej grubość pozwoli Ci na stworzenie solidnego biurka bądź szafy. Sklejka liściasta cechuje się dużą odpornością i trwałością, dlatego możesz również użyć jej w budownictwie do wznoszenia ścian działowych czy konstruowania sufitów, drzwi, podłóg czy poszycia dachów. Widoczny tutaj model został wykończony bukiem, dlatego prezentuje się atrakcyjnie wizualnie – nadaje się do przeznaczenia jako okładzina podłóg, ścian i sufitów. Sklejka ta jest wodoodporna, wytrzymała na zginanie, rozciąganie i ściskanie, dzięki czemu posłuży Ci na długi czas.
Ocena
1 komentarz
20.10.2018
Ta informacja jest nierzetelna i wprowadza w błąd. Owszem, w Castoramie w powyższej cenie sprzedawana jest sklejka 6mm , ale o klasę gorsza tzn II-IV. To różnica kolosalna. Wprowadzony w błąd, przejechałem kilkadziesiąt kilometrów na darmo, tylko po to, żeby się dowiedzieć, że oferowanej sklejki Castorama nie posiada.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  5 pomysłów na samodzielne wykonanie tacy

 • Narzędzia i artykuły

  Praktyczne organizery na ścianę – pomysły na samodzielne wykonanie

 • Budowa

  Z czego sklejona jest sklejka

Ocena i komentarz dla:

Sklejka liściasta klasa II-III 6 mm 3,125 m2