Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Słupki ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Słupki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słupek Blooma 6 x 4 x 150 cm ocynk

Słupek Blooma 6 x 4 x 150 cm ocynk

47,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Chcesz wykonać samodzielny montaż ogrodzenia? Potrzebujesz do tego nie tylko furtki, bramy oraz siatki, ale również elementów mocujących i słupków. Ten ostatni prezentujemy w tej ofercie. Ma kolor antracyt i jest wyjątkowo wytrzymały. Dzięki temu, każde przęsło będzie się znajdowało w niezmienionym stanie i pozycji. W naszych sklepach znajdziesz wszystkie akcesoria do montażu ogrodzenia.

  Cechy i zalety

  Ogrodzenie działki pełni nie tylko funkcję dekoracyjną otoczenia domu, ale przede wszystkim chroni przed wejściem na teren przez osoby niepowołane. Może mieć różnorodny wygląd i wykończenie, ale przede wszystkim za każdym razem należy wziąć pod uwagę jego walory wytrzymałościowe. Aby ogrodzenie było solidne konieczny jest wybór właściwych komponentów, z których będzie zbudowane, ale również odpowiedni montaż. Jednym z ważnych elementów w ogrodzeniu będzie słupek. Ten, jest wykonany ze stali ocynkowanej i utrzymanej w kolorze antracyt. Słupek stanowi wytrzymałą podporę dla siatki. Wystarczy osadzić go w betonowej podstawie. Dobrze zamontowany przez wiele lat nie będzie wymagał wymiany. W naszej ofercie znajdują się także inne słupki ogrodzeniowe oraz elementy konstrukcyjne ogrodzenia. Wybierz takie, które będą dla Ciebie właściwe.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość (cm)4cm
   W zestawieElementy łączące i mocujące nie wchodzą w skład zestawu
   KolorSrebrny
   MateriałStal
   Kod produktu3663602730330