icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Słupki ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Słupki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Słupek Blooma 6 x 4 x 170 cm ocynk

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słupek Blooma 6 x 4 x 170 cm ocynk
56,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Chciałbyś uzyskać ogrodzenie, które zabezpieczy Twoją działkę przed wejściem osób niepowołanych? Zadbaj zatem o jego trwałość i solidne mocowanie poszczególnych elementów. Słupek jest w tym aspekcie niezbędny. Ten produkt jest trwały i nie koroduje, a nowoczesny kolor antracyt, wkomponuje się w wykończenie działki w dowolnym stylu.

  Cechy i zalety

  Aby ogrodzenie mogło być określane mianem wytrzymałego i solidnego, konieczny jest wybór takich komponentów, które już na etapie produkcji zostały przygotowane z zachowaniem wszystkich cech jakościowych. Słupek ze stali ocynkowanej to jeden z takich elementów, w którego przypadku warto zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych materiałów. Jego zadaniem jest utrzymanie siatki w niezmienionej pozycji na wiele lat. Powinien być zatem odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne oraz na korodowanie. Ten słupek ma kolor antracyt, co oznacza, że pozostałe komponenty również warto dobrać w takiej barwie. Dzięki temu uzyskuje się naprawdę spójną kompozycję. Słupek osadza się w betonowym fundamencie – zwróć szczególną uwagę na ten etap pracy, by następnie w prawidłowy sposób połączyć go z resztą ogrodzenia.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu40mm
   W zestawieElementy łączące i mocujące nie wchodzą w skład zestawu
   KolorSrebrny
   MateriałStal
   Kod produktu3663602730347